Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil vaka..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acil vaka..

merhabalar.. sözlümle seneye yaz evlenme planı yapıyorduk fakat benim yine bu aralar kararsızlıklarım tuttu.. ve ona 1 sene daha erteleyelim dedi.. o da haklı olarak tepki verdi.. bugün bi de doğum günüydü üzdüm onu.. uzadıkça araya sorunlar girer diyor. npcam bilemedim..

evlilik meseleri konuşulunca çokmu heyecanlanıyonuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
      evlilik meseleri konuşulunca çokmu heyecanlanıyonuz
      ne alaka acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serpil-atak View Post
        ne alaka acaba
        niye kararsızlıklar yaşıyonuz

Yorum

sebepsz sanırımmm

Yorum

icinize sinmeyen şey nedir.mutlaka onaylanmadiniz şüpheye neden olan birşey vardır.
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Kesinlikle, uzadıkça sorunlar olur. Vazgeçersiniz sonra. Hatta erkek bunu bir hakaret olarak algılayabilir ve bir daha görüşmek istemeyebilir bence. (Şahsen benim onurum kırılırdı.)

Yorum

Evlilige hazir degilsiniz. Ya ona ya kendinize guveniniz yok. Bir yil sonra emin olun ayni olur. Buna bayagi zaman vermeli. Eger gercekten deger veriyorsaniz uzatmanin anlamiyok evlenin gitsin. Ama supheler hep varda usaga da yazik ama birakin rotasini cizsin

Yorum

daha sözlüsün hadi 1 sene sonra nişan 1 sene sonra düğün belki de nişandan sonra 2 sene daha erteleme bonus karta 12 taksit imkanları gibi!! serpil iyi düşün seviyorsan senin kafanı kurcalayacak bişi yok kendine eziyet ettiğin gibi sözlününde psikolojisini bozuyorsun ve unutmadan çok fazla ara verilen bu gibi evlenme olaylarına fitne girip olay daha o boyuta girmeden biter o yuzden iyi düşün erken karar ver

Yorum

Serpilcim yine okb lerin yani bizim deyimimizle vesveselerin ağır basmış anlaşılan..geçen hafta bende rahatsızlandım ve çok şiddetli saçma sapan okb ler yaşadım.Bütün gün aşırı stresli ve endişeliydim fakat daha sonra ablamla konuştuğumda beni sakinleştirmeyi başardı.Saçma sapan ve gerçeği olmayan olaylara takıyorum bu da bizim yapımız.Bunu değiştirmenin bir yolu yok çünkü bu bizim kişilimiz diye düşünüyorum.Fakat taktığımız şeylerin saçma olduğunu ve bizden kaynaklanmadığını düşündüğümüz zaman en azından biraz daha olumlu bakabiliyoruz bu duruma.

Ben nikah olacağım günden bir gece önce ablamı aradım ve emin olmadığımı söyledim.Eğer ablam nikahtan vazgeç dese kesinlikle vazgeçecektim çünkü o anda kendim mantıklı kararlar veremeyecek kadar endişeli ve stresliydim.Bu konuda ailem bana çok destek oldu yoksa kesinlikle ama kesinlikle evlenemezdim.İlk aylar çok sıkıntı yaşasamda şu anda Rabbime binlerce şükürler çok mutlu bir evliliğim var.Geçen gün rahatsızlandığımda eşim benimle o kadar çok ilgilendi ki bu bile iyiki evlenmişim demem için yeterli.

Ve eminimki senin eşin benim eşimden çok daha anlayışlı ve en azından psikolojisi sağlam biri diye düşünüyorum.Çünkü bildiğim kadarıyla eşinle ilgili hiçbir problemin yok sadece evlilik yaklaştıkça beynin boş durmuyor ve stres yaşadığın için çeşitli vesveseler üretiyor.Bence eşin kızmakta son derece haklı..nişanlılığınızı uzatmaman gerektiğini düşünüyorum.Ve bu konuda bir uzmandan yardım alabilirsin demiştim sana..gördüğüm kadarıyla olumsuz düşüncelerle baş edemiyorsun ve yeniliyorsun onlara..
                    Başına gelen eziyetler artıyor değil mi...
                    Buğdayı başak olsun diye toprağa attılar,
                    Değirmende un olsun diye ezdiler,
                    Ekmek oldu dişleri ile ezdiler,
                    EZİL Kİ CAN OLASIN..CAN VERESİN...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serpil-atak View Post
                      merhabalar.. sözlümle seneye yaz evlenme planı yapıyorduk fakat benim yine bu aralar kararsızlıklarım tuttu.. ve ona 1 sene daha erteleyelim dedi.. o da haklı olarak tepki verdi.. bugün bi de doğum günüydü üzdüm onu.. uzadıkça araya sorunlar girer diyor. npcam bilemedim..
                      bir arkadaşım söylemişti evlilik işleri uzadıkça sorun çıkar bence uzatma eğer seviyosan evlen yoksa sonunda ayrılık olabilir
                      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

İşleniyor...
                      X