Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cinsel istismar ve sonrasi, boğuluyorum yardim edin!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cinsel istismar ve sonrasi, boğuluyorum yardim edin!!

ARKADAŞLAR 18 YASINDA BİR ERKEĞİM. 9-10 YASLARINDA BENDEN BİRKAÇ YAŞ BÜYÜK BİRİ TARAFINDAN CİNSEL İSTİSMARA MARUZ KALDIM, ANAL YOLDAN İLİŞKİYE GİRDİM.BEN OYUN ZANNEDİYORDUM İYİ YETİSTİRİLMİŞ KÜFÜR BİLE BİLMEYEN SAF BİR ÇOCUKTUM ÇÜNKÜ. HATTA EVE GİDİP O KÜÇÜK ELLERİMLE KENDİ ANÜSÜMLE OYNAYACAK KADAR SAF BİR ÇOCUK.

DAHA SONRA KADIN VE ERKEĞİN ROLLERİNİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YANİ, MÜTHİŞ BİR BUNALIMA GİRDİM. İLKOKULDA GECELERİ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLARDIM. KORKARDIM...

SONRALARI İLK MASTURBASYON, EVET ERKEĞİM! DUYGULARI. GÜZEL BİR HAYATIM OLMAYA BAŞLAMIŞTI, LİSEDE 3 KADAR KADINLADA TATMİNKAR İLİŞKİYE GİRDİM, HERŞEY YOLUNDA GİDİYORDU, TA Kİ 6 AY ÖNCESİNE KADAR...

BU İSTİSMARI GERÇEKLEŞTİREN ADİNİN İSMİNİ BİR YERDE DUYDUM, İSTİSMARI ÇOK CANLI BİR ŞEKİLDE ANIMSADIM. SİNİR KRİZLERİ İNTİHAR GİRİŞMLERİ FELAN.. ŞU AN KADINLARA OLAN İLGİM SIFIRA İNDİ

SANIRIM BİR SAPLANTI HALİNE GETİRDİM BUNU, MASTURBASYONLARIM BİLE KENDİME BİRŞEYLER KANITLAMAK İÇİN RESMEN.. ÜSTELİK KENDİME BİLE İTİRAF ETMEKTEN KORKUYORUM AMA ANAL BÖLGEDENDE UYARILMAYA BAŞLADIM, BUNDAN ZEVK ALMANIN İHTİMALİ BİLE BENİ ÖLDÜRÜYOR. BELKİ İLAÇÇLARDANDIR DİYORUM CİNSEL İSTEKSİZLİK, PROZAC RİSPERDAL FELAN KULLANIYORUM. ARKADAŞLAR NE YAPACAĞINI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIM.
    GAYMI OLACAĞIM 18 inde CİNSEL YÖNELİM DEĞİŞİRMİ. AĞLAMAKTAN GÖZLERİM ŞİŞTİ BEN AŞIK OLMAK EVLENMEK İSTİYORUM AMA KENDİME GÜVENİM SIFIRA İNDİ NE YAPACAĞIM BEN. BU ANAL UYARILMALARDA BENİ ÇILDIRTIYOR NE OLUR YARDM!!

Orjinal yazı sahibi: redeagle06 View Post
    ARKADAŞLAR 18 YASINDA BİR ERKEĞİM. 9-10 YASLARINDA BENDEN BİRKAÇ YAŞ BÜYÜK BİRİ TARAFINDAN CİNSEL İSTİSMARA MARUZ KALDIM, ANAL YOLDAN İLİŞKİYE GİRDİM.BEN OYUN ZANNEDİYORDUM İYİ YETİSTİRİLMİŞ KÜFÜR BİLE BİLMEYEN SAF BİR ÇOCUKTUM ÇÜNKÜ. HATTA EVE GİDİP O KÜÇÜK ELLERİMLE KENDİ ANÜSÜMLE OYNAYACAK KADAR SAF BİR ÇOCUK.

DAHA SONRA KADIN VE ERKEĞİN ROLLERİNİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YANİ, MÜTHİŞ BİR BUNALIMA GİRDİM. İLKOKULDA GECELERİ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLARDIM. KORKARDIM...

SONRALARI İLK MASTURBASYON, EVET ERKEĞİM! DUYGULARI. GÜZEL BİR HAYATIM OLMAYA BAŞLAMIŞTI, LİSEDE 3 KADAR KADINLADA TATMİNKAR İLİŞKİYE GİRDİM, HERŞEY YOLUNDA GİDİYORDU, TA Kİ 6 AY ÖNCESİNE KADAR...

BU İSTİSMARI GERÇEKLEŞTİREN ADİNİN İSMİNİ BİR YERDE DUYDUM, İSTİSMARI ÇOK CANLI BİR ŞEKİLDE ANIMSADIM. SİNİR KRİZLERİ İNTİHAR GİRİŞMLERİ FELAN.. ŞU AN KADINLARA OLAN İLGİM SIFIRA İNDİ

SANIRIM BİR SAPLANTI HALİNE GETİRDİM BUNU, MASTURBASYONLARIM BİLE KENDİME BİRŞEYLER KANITLAMAK İÇİN RESMEN.. ÜSTELİK KENDİME BİLE İTİRAF ETMEKTEN KORKUYORUM AMA ANAL BÖLGEDENDE UYARILMAYA BAŞLADIM, BUNDAN ZEVK ALMANIN İHTİMALİ BİLE BENİ ÖLDÜRÜYOR. BELKİ İLAÇÇLARDANDIR DİYORUM CİNSEL İSTEKSİZLİK, PROZAC RİSPERDAL FELAN KULLANIYORUM. ARKADAŞLAR NE YAPACAĞINI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIM.
    GAYMI OLACAĞIM 18 inde CİNSEL YÖNELİM DEĞİŞİRMİ. AĞLAMAKTAN GÖZLERİM ŞİŞTİ BEN AŞIK OLMAK EVLENMEK İSTİYORUM AMA KENDİME GÜVENİM SIFIRA İNDİ NE YAPACAĞIM BEN. BU ANAL UYARILMALARDA BENİ ÇILDIRTIYOR NE OLUR YARDM!!
    iyi bir psikoloğa git.o anda demek ki sen çok etkilenmişsin.O ana tekrar gitmen gerekiyor.EMDR terapisi seni iyi edebilir ya da hipnoz.buun konuşarak çözemezsin.

Yorum

evet prozac ve risperdal cinsel hayatı bitirebilir. bence sebep ilaç.
      risperdal harici atipik antipsikotikler cinsel hayatı fazla etkilemez.
      prozac ın akrabaları olan diğer SSRI grubu antidepresanlar da cinsel fonksiyonu olumsuz etkiler.
      doktora bu durumu anlatmalısın.

Yorum

Benzer durumları, hatta daha kötüsünü bende yaşadım, ama yapacak birşey yok, boşver unut gitsin.......

Yorum

benzer bi vaka işlemiştik derste,terapi alman gerek ve bu konuda açık ol,yalnız olmadığını da bil,Türkiye gibi bi yerde herkes sustuğu sakladığı için bu sana çok uçuk geliyo ama bu gayet normal bu arada incelediğimiz vakanın sonunda iyileştiği raporlanmıştı ,düzelir yani

Yorum

Kardesim gönül isterdiki sizlerin basına gelmesin ama bencil insanoğlu işte, yalnız olmadığını bilmek bile bir nebze ferahlama veriyor. Peki siz nasıl üstesinden geliyorsunuz, kacırdığım nokta neresi yani? Neden bende saplantı haline geliyor. Lütfen arkadaşlar gerekirse mail yoluyla gerekirse bir çay içerek bana destek olmanızı rica ediyorum, belki biraz daha güçlü hissedebilirim o zaman...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basbasbağırmak View Post
              benzer bi vaka işlemiştik derste,terapi alman gerek ve bu konuda açık ol,yalnız olmadığını da bil,Türkiye gibi bi yerde herkes sustuğu sakladığı için bu sana çok uçuk geliyo ama bu gayet normal bu arada incelediğimiz vakanın sonunda iyileştiği raporlanmıştı ,düzelir yani
              Umuyorum öyle olur çünkü gerçekten kaygılanıyorum, bu bende bir iz bir tesir bırakmıştır diye kanım çekiliyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERTMERT
                arkadasım bende senle aynı durumdayım...ben seni cok iyi anlıyorum ...acılar ortak ancak bir acıyı ceken anlar...allahtan ben o şahısı hayatımda hic görmüyorum...adını da duymuyorum...cok sükür...
                Üstesinden nasıl geliyosun güzel kardeşim, ben neden boğuluyorum..

Yorum

bunları kesinlikle bırılerıyle paylaşman gerekiyor. anal uyarılma erkektede kadındada olan bir durumdur. bilimsel olarak tatmınkar bir bolgedir. panıge kapılmadan kendini kasmadanbu travmatik olayla yuzleşmen gerek. takılma yasanan bu olayın ustunu bastırmışsın bu sefer bastırmak işine yaramıcak. cinsel olarak anal bolgeyle ilgili bilgi edin. yasanan çok anormal bir durum değildir. ozguvenını sarsmasına izin verme cunku cinsel istirmara uğramayıpta senın ıcınde bulundugun durumu yasayan bi çok ergenlik sonrası vaka vardır bilgin olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: happygirl View Post
                    iyi bir psikoloğa git.o anda demek ki sen çok etkilenmişsin.O ana tekrar gitmen gerekiyor.EMDR terapisi seni iyi edebilir ya da hipnoz.buun konuşarak çözemezsin.
                    Happygirl Emdr yi bayadır araştırıyorum ancak nerede iyi bir şekilde yapılır bilmiyorum bildiğin biryerler varsa yazabilirmisin ?

Yorum

http://www.psikolojistanbul.com/

buraya bak emdr için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayvan_adam View Post
                        http://www.psikolojistanbul.com/

buraya bak emdr için.
                        İlginiz icin cok tesekkürler

Yorum

eyvallah. inşallah işine yarar bişeler çıkar. bu terapiyle ilgili olumlu çok fazla sey duydum. ucretler biraz yuksek olabilir ona gore ayarla alıcaksanda.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: redeagle06 View Post
                            Happygirl Emdr yi bayadır araştırıyorum ancak nerede iyi bir şekilde yapılır bilmiyorum bildiğin biryerler varsa yazabilirmisin ?
                            hangi ildesin acaba?

Yorum

Arkadaşım sana özel mesaj yolladım.

Yorum

İşleniyor...
                              X