Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil lütfen yardımm :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acil lütfen yardımm :(

arkadaşlar nişanlım askerde.evlenirken kredi çekmeyi düşünüyor.ve ailesinden yardım görmeyeceğiz.az önce aramızda kötü bir konuşma geçti.çünkü 1,5 milyar ödeme yapmaya karar vermişken 2 milyar yapcam dedi senin maaşını harcarız bnm maaşımı krediye veririz dedi.sizce bu normal mi. ben de aileler bi kere laf eder dedim.hoş değil bu dedim .ki haklıyımda elalem ne der allah aşkına bende dedimki tamam 1.5 ödeyelim kalanı kenara atarız biriktiririz dedim.sonra bana dediğine bakın herşeyi ben tek başıma yapıyorum sen karışmak istemiyorsun eşyaları bile ben alıyorum ama sen para benim para diyorsun dedi.ben de ozaman kendime düşen eşyaları ben alırım dedim suratıma kapattı teli.

maalesef bu durum çok zor inanın.bende evliyim ve aynı durumlardan geçtim.herşeyimizi kendimiz aldık.ama hiçbir zaman uymadı hesap çarşıya.çok tatsızlıklar çıktı aramızda.yani kardeşim hayat bildiğimiz gibi dğilmiş .bunu öğrendim 10 yıldır.

Yorum

Esitlik esitlik diye diye bu duruma gelindi demek ki, hayret ettim dogrusu, bir erkek nisanlisina nasil soyliyebilir ki herseyi ben yapiyorum diye. Egerki siz illaki sunlari sunlari istiyorum diye tutturuyorsaniz o sadece benim buna gucum yetmez, sadece sunlari yapabilirim, zamanla kendimizi toparladikca onlari da aliriz vs. der. Daha siz evlenmeden senin paran benim parama gecmissiniz, bence sizin bu evlilik isi cok uzun surmez bu kafayla giderseniz. Bence iki taraf ta oturup bir kez daha gozden gecirin iliskinizi.

Yorum

k.bakmayın kredi çekmeniz şartmı hani krediyi niye çekeceksiniz özele girmek istemiyorum hani belkide başka yolu yordamı olabilir onun için sordum çünkü krediyi niye çekeceğinize dahil bir fikir vermemişşiniz?
        Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

İşleniyor...
        X