Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OKB miyim ? yoksa deli mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• OKB miyim ? yoksa deli mi ?

çocukluğumdan bu yana ailem dışında herkesten sevgi bekledim..sevgisiz bir çocukluğum olmadı ama hayatımın belli dönemlerinde özellikle bayan arkadaşlarıma ya da ablalarıma aşırı bağımlı yaşadım..ilişkilerim başlarda çok güzel gidiyor fakat sonrasında hep daha fazlasını istiyorum.onlara tutunmaya çalışıyorum ve bir zaman sonra haklı olarak insanlar yoğun akış gösteren sevgimden bunalıyorlar.bunun üzerine her şey çıkılmaz bir hal alıyor. bu bende ki sevgi eksikliği büyük olasılıkla baba şiddetinden ve sevgisizliğinden geliyor olsa da artık büyüdüm ve her şeyin farkındayım..yine de birilerine bağlanmaktan ( saplanmaktan ) alıkoyamıyorum kendimi. sevdiğim insanları paylaşamıyorum .. tam bir psikopat gibi davranıyorum.. ama böyle yaşamak istemiyorum.........bu bir okb mi arkadaşlar..

senin kadın versiyonunum.. bu durumu aşip artık dişsal sevgiye ihtiyaç duymadiğinda da sonsuz bir boşlukta hissediyorsun kendini... ben o bağimli dönemlerimi arar oldum..

Yorum

nasıl yani burcu?

Yorum

ben kadınım zaten .. ve bu durumu kaldıramıyorum artık.. önceden canımsın diyen dostlarım şimdi adımı anmak istemiyorlar bu hastalıklı tavırlarım düşüncelerim yüzünden.. artık yaşayamıyorum böyle..
        Last edited by violinist; 08-02-2014, 03:53 AM.

Yorum

İşleniyor...
        X