Duyuru

Collapse
No announcement yet.

muhabbeti katletmek

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• muhabbeti katletmek

arkdaşlar nedense biriyle konuşurken diğer tarfa ne söylüyorsam uzaklaşıyor nette bile olsa iletimişim berbat moralim çok bozuldu

yoo diyeliim bir konu hakkında muhabbet ediyoruz bir cafede ya mormal bir insan gibi uzun muhbbet edemiyorum bitiyor bir anda konu anlatmaıyorum şuan

Yorum

evet aileme bile aslında konuştuğum herkesi çok seviyorum ama içimde kendi kendime durduruyorum genelde sanki kendimi tekrarlıyor gibiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: grupsurup
        Bol bol kitap okumak hitabı iyileştirir. Bir de artık bu devirde insanlar bir araya gelmek için toplandıklarında bile herkes telefonuna gömülüyor, pek muhabbet olmuyor yani, bu da bir sebep olabilir. Tabii hoş sohbet insanlarda var, dediğim gibi bunun için en iyisi kitap okumak.
        Çok doğru; son 4-5 yıldır çok kitap okuyorum. Duygularımı, düşüncelerimi açık ve net anlatmayı öğrendim. Güzel konuşmak özellikle kadınların çok ilgisini çekiyor.

Yorum

evet kesinlikle doğru karşıtarafın düzgün konuşması kültürlü bilgiliolması önemlidir bir kadın için . peki ne tür kitapalr okursunuz başlangıç ne olmalı ve bunun dışında ne yapılabilir

Yorum

evet üsütn dökmenin kitapalrına bayılıyorum özellikle tavsiye ttiğinz bir kitap var mı ? ben birde doğan cüceloğluna bayılıyorum tv programalrını asla kaçırmam .

Yorum

bak ben diyelim bir kitabı okuyorum ama anlatmaya gelince yaa akrşıdakini etkileyerk konulmaya gelince notum 0

Yorum

insanları tanıdıkça bende sohbet etmeye başladım bi zaman sonra...
                Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Yorum

işte bende soğuk davrandığım için benden uzaklaşıyorlar ama ben dorda hayallere dalmış oluyorum :8

Yorum

Yol göstermek haddime düşmez ama, bende nasıl başladığını anlatabilirim. Eskiden doğru dürüst kültürel kitap okumazdım; varsa yoksa tek yaptığım, çalıştığım sektörle ilgili kitapları okumak olurdu. Bunlar kültürümü artırmadığı gibi, iş dışı konular hakkında beni bakar kör hale getirmişti. Tesadüf eseri, bir gün tatile giderken yanıma Dostoyevski'nin Ezilenler'ini aldım. Kitabı okumamla, kitaptaki kişilere ve olaylara vurulmam bir oldu. O kitabı halen unutmadım. Dünya klasikleri ilgimi çekmeye başladı ve ardından Tolstoy, Austin, Dickens ve diğerlerinin kitaplarını alıp okudum. 40 yaşımdan sonra edebiyatı keşfediyordum Bununla yetinmeyip bir roman okurken beraberinde kişisel gelişim, kişisel dönüşüm kitapları da alıp okumaya başladım. Aşk üzerine kitaplar aldım; her iki cinsi anlatan kitaplar aldım. Bunlar benim hayata bakışımı değiştirdi. Kitap bağımlısı oldum.

Yorum

evet avucumdaki kelebekleri izlemiştim ve beni çok etkiledi umut ışığı oldu , birçok fikir verdi . kitap okumaktan sıkılmazsam başlıyacağım bri yerlerden .)

Yorum

şu hale bak burayıda katletmişim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nelumbo View Post
                          arkdaşlar nedense biriyle konuşurken diğer tarfa ne söylüyorsam uzaklaşıyor nette bile olsa iletimişim berbat moralim çok bozuldu
                          Konuşurken öncelikli olarak karşıyı dinlemelisin konuya hakimiyeti sağla hani laf olsun diye konuşmamak için ve bir de az net ve sonuca giden cümleler seçersen kendini dinletirsin. Dikkat çekmek adına lafı gevelememeye çalış

Yorum

İşleniyor...
                          X