Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Allahını seven bir Baksın !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Allahını seven bir Baksın !

Arkadaşlar bunalıma girdim inihar edecem duruma geldim boyum 1.65 18 yasındayım boyum neden uzamadı kuzenlerim hep 1.85 ben niye kısa kaldım ve kilolu tipsizim bunların yüzünden aksitiye ve asosyal oldum hayatta çok başarısızım
    moralım çok bozuk her günüm her dakkam zehir geçiyor Allah beni neden sevmiyor beni dünyadayken niye lanetledi bende onun kulu değilmiyim
    tuttuğum takım trabzonspor 30 sene sonra şampiyon olacak ama tek golle şampiyonluğu kaçırıyor neden şansızım ya bide fanatiğim
    nedne yakışıklı değilim boyum uzun birazda kilo versem ama beni yakışıklı bulanlar var ama ben kendimi hiç sevmiyorum

beklentilerin hep dünya üzerine oysa duygular var iyi huylar var yardım etmek var bu hayatın ötesinde bir hayat var..
    Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

eğer sakalların fazla gürleşmemişse 18 yaşından sonra da uzama ihtimalin var.
      babam 1.64 boyundaydı. annem 1.62, dayım 1.75 ben 1.76 oldum.
      babam 1.64 boyundan hiç bir zaman şikayetçi olmadı. şişmandı da. 90 kiloya çıktığı olmuştu.
      cüceleri düşünürsek 1.10 filan boyunda olurlar ama çok sosyal ve neşeli olurlar.
      kısa boy jokeyler için avantajdır ve senin boyun jokey için fazla uzun.
      kısa boy bisiklette de avantajdır. 1.60 boy bisiklet için iyidir.
      senin sorunun boyda ya da kiloda değil. kafanın içinde.
      beyin kimyan iyi değil. antidepresan gerekiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakan28 View Post
        Arkadaşlar bunalıma girdim inihar edecem duruma geldim boyum 1.65 18 yasındayım boyum neden uzamadı kuzenlerim hep 1.85 ben niye kısa kaldım ve kilolu tipsizim bunların yüzünden aksitiye ve asosyal oldum hayatta çok başarısızım
        moralım çok bozuk her günüm her dakkam zehir geçiyor Allah beni neden sevmiyor beni dünyadayken niye lanetledi bende onun kulu değilmiyim
        tuttuğum takım trabzonspor 30 sene sonra şampiyon olacak ama tek golle şampiyonluğu kaçırıyor neden şansızım ya bide fanatiğim
        nedne yakışıklı değilim boyum uzun birazda kilo versem ama beni yakışıklı bulanlar var ama ben kendimi hiç sevmiyorum
        Hakan intihar et zaten.. Sen kaza eseri gönderilmişsin o boyla yaşamaya hakkın yok hele ki takımın cıııks olmaz ki sen yaşamamasın )) Bree Hakan sen şaka mısın ? Kusurlarını göreceğine yaradanın seni yaşamaya değer bulup gönderdiğine minnet edip aklını mutlu olmak için kullansana.. Deli oğlan ya )

Yorum

Bende 174 boyundayım zaman zaman bende boyum kısa diye takıntı yapıyorum. Çünkü ergenliğimden beri pek çok psikolojik rahatsızlık yaşadım, ilaç kullandım, kendime bakamadım, başıma bu talihsizlikler gelmese bende 180 civarı olurdum. Bence ilaç kullan, çünkü ilaçlar bunları takıntı yapmanı önlüyor ve kendinle barışık olmanı sağlıyorlar.Ayrıca 21 yaşına kadar boy uzar, belki senin boyun sonradan atar, egzersiz yap, süt iç, vitamin kullan, basketbol oyna...

Yorum

Ünlü halterci Naim Süleymanoğlu'nun boyu 1,47.

Moda devi Vakko'nun sahibi Cem Hakko'nun boyu da 1,62

Örnekler çok...

Yanlış bir bakış açısı!

Dış görünüşümüz önemli değildir. Giyimle, entelektüel oluşumuzla, güler yüzümüzle, bilgi ve becerilerimizle bütün olumsuzlukları kapatırız.

Kendini sevdiğin bir alanda geliştirirsen aranan sevilen takdir edilen biri olursun lütfen böyle düşün.
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
            X