Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düşünmekten nefret ediyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Düşünmekten nefret ediyorum

Merhabalar,

Last edited by Deltax; 01-04-2015, 12:27 AM.

ilaç sana destek olur. ilaçlara güven ve kullanmaya başla lütfen.

Yorum

Zedprex için internete şöyle kısaca baktım. Depresyon için verilen bir ilaç. Şimdi ilaçlı tedavi seni vezir etmeye sebeb de olur rezil etmeye sebeb de olur. Bunu anlamanın tek yolu denemek. Sonuçta uçurumun kenarındaysam ve eninde sonunda düşeceksem birileri bir ip uzatmışsa o ipin sağlam olup olmadığına denemeden karar veremem. Ben 15 yıldır tedavi görüyorum. Hastalığımla ilgili 5-6 farklı çeşit ilaç denedim. Sadece birinde olumlu sonuç aldım. Ha çok mu iyiyim hayır. Ama eskisinden daha iyiyim. İlaçların senin ilşemene sebeb olması zaman alabilir. Hemen bırakmamak lazım ha çok olumsuz etkilerini gördün o ayrı. Bunun yanında maddi durumun iyiyse mutlaka bir uzman piskoloğa git.

Evet hormonlar bizi rahat bırakmıyor evlenmemiz lazım ama bazen olmayınca olmuyor. Ben kızların çok bulunduğu bir ülkede üniversiteyi okudum. Dedim burdan kesin evleneceğim bir kızla arkadaşlık kurarım. Ama olmadı benim hoşlandığım hiç bir kız suratıma bakmadı. Türkiye ye dönüncede işimde olmayınca o konuyu uzun süreliğine askıya aldım. Şimdilik askıdan indirmeye niyetimde yok. Dediğim gibi olmayınca olmuyor.

Yorum

İşleniyor...
      X