Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Siz söyleyin ne yapim ben ???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Siz söyleyin ne yapim ben ???

Şu sıralar hem maddi hem manevi çok zor durumdayım ...
    Okulda sevdiğim bir kız vardı reddetti beni. Memurluk ataması bekliyordum olmadı. evdekiler sürekli iş konusunda baskı yapıyor bütün hayallerim yıkıldı darmadığın oldum. çok kötü durumdayım bundan sonra ne iş yaparım nereye giderim okul bu sene bitiyor ama alttan derslerim var onları versem bu sefer çalışma hayatım olmayacak evdekiler sürekli dırdır yapıyor ne yapacamı şaşırdım ....

sevdiğin kız seni reddettiyse canını sıkmamaya çalış, benimde başıma geldi reddedildim ve yapacak bir şey yoktu, canını sıktıkça kendine edersin, derslerini vermeye çalış, paran yoksa part time bir iş bul veya geçici bir iş bul kendine ailene yük olmamaya çalış, ailenle bu konu hakkında konuşman lazım, umarım sonra her şey yoluna girer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: m.ilhanpeker View Post
      sevdiğin kız seni reddettiyse canını sıkmamaya çalış, benimde başıma geldi reddedildim ve yapacak bir şey yoktu, canını sıktıkça kendine edersin, derslerini vermeye çalış, paran yoksa part time bir iş bul veya geçici bir iş bul kendine ailene yük olmamaya çalış, ailenle bu konu hakkında konuşman lazım, umarım sonra her şey yoluna girer
      eyvallah saol usta ..
      ben o kızı çok başka sevdim ciddi düşünüyordum o kızla bana 1 şans bile vermedi. bu hafta sınav haftası okul bitiyor o kızda mezun oluyor bir daha birbirimizi ne zaman görürüz Allah bilir...
      Dediğin gibi iş bulup çalışmam lazm bu kızı nasıl unuturum peki nasıl dayanırım onsuzluğa ? aslında bende farkındayım o kız benim dengim değil hani ayr dünyaların insanıyız derler ya biraz öyle bizimkisi ....

Yorum

okul biter o yoluna gider sende yoluna gidersin, valla bilemiyorum aslında ne yapabilirsin, biraz işi mantığa dökmelisin, zaten mantıken olmayacaksa bişeyler yapmanın anlamı yok, olur böyle şeyler, dayanmalısın bazı şeyler bizi olgunlaştırır, o yuzden canını sıkma, benimkide aynı senin durumun gibiydi biraz kendine değer ver ya. karşındaki kızı asla büyük görme o da normal bir insan ve senin düşündüğün gibi iyi bir insanda olmayabilir, aslında sen senin kalbindeki onu seviyorsun herkesten sakladığın onu. belki onu tanıdıkça onu sevmeyeceksin eskisi gibi. belki kötü biridir.

ya kardeş sen istesende istemesende olmuyo birşeyler, istediğin kadar kendini yırt yani tamammı anlatabiliyomuyum.
        Last edited by m.ilhanpeker; 27-05-2015, 01:21 PM.

Yorum

Öyle bi unutursun ki kendın bile sasarsın nasıl unuttum ben dıye.
          İşin paran olmayınca sadece o kız degıl hıcbır kız hatta hıc kimse yuzune bıle bakmaz.maalesef hayat bu.bak ailen bile gıt calıs dıyor.
          iş hayatını dusun.kızlar erkekler bu yaslarda gecıcı seyler.gecer yanı.gecıyor

Hayat kúcúk seylerden olusur.
          Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

okul biter o yoluna gider sende yoluna gidersin, valla bilemiyorum aslında ne yapabilirsin, biraz işi mantığa dökmelisin, zaten mantıken olmayacaksa bişeyler yapmanın anlamı yok, olur böyle şeyler, dayanmalısın bazı şeyler bizi olgunlaştırır, o yuzden canını sıkma, benimkide aynı senin durumun gibiydi biraz kendine değer ver ya. karşındaki kızı asla büyük görme o da normal bir insan ve senin düşündüğün gibi iyi bir insanda olmayabilir, aslında sen senin kalbindeki onu seviyorsun herkesten sakladığın onu. belki onu tanıdıkça onu sevmeyeceksin eskisi gibi. belki kötü biridir.

ya kardeş sen istesende istemesende olmuyo birşeyler, istediğin kadar kendini yırt yani tamammı anlatabiliyomuyum.
            anladım kardeş haklısın ...
            mesela dün okuldan arkadaşlar bişeyler söyledi mezuniyet töreninde sınıftan en yakın arkadaşımla bu kız aynı sıraya denk gelmiş okulun müdür yardımcısı sıraya dizmiş bunları bunlarda böyle denk gelmiş arkadaşımda istersen bir mektup yaz kenarlarını yak kıza vereyim dedi ama bilmiyorum ters tepmesinden korkuyorum. Aslında sana bişey diyim mi şöyle bakıyorum da 2 senedir bu kızdan hoşlanıyorum 2 senede 1 tek Allahın kulu bile bu kız hakkında hiç iyi bişey söylemedi herkes kızın hakkında olumsuz şeyler söyledi o kız hakkında benim duyduklarımı başkası duysa emin ya o kıza bişey yaparda yada o lafı söyleyenlere ahh ahh 2senede neler gördüm neler duydum neler yaşadım bir bilsen ?
            Allah tan revamı bu bize ? ben hep ilerde üniversite okurken bir kızla tanışıp evlenmek istiyordum böyle bir hayalim vardı. ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
              Öyle bi unutursun ki kendın bile sasarsın nasıl unuttum ben dıye.
              İşin paran olmayınca sadece o kız degıl hıcbır kız hatta hıc kimse yuzune bıle bakmaz.maalesef hayat bu.bak ailen bile gıt calıs dıyor.
              iş hayatını dusun.kızlar erkekler bu yaslarda gecıcı seyler.gecer yanı.gecıyor
              unuttum desem de inanma yalan ne giden unutulur nede kalan unutur ?
              evet iş konusunda haklısın şu sınavlar bitsin bakalım ne olacak iş bulabilecekmyiz ??

Yorum

Dertli_dertli sen misin? Nick yine degısmıs

Hayat kúcúk seylerden olusur.
                Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

yardımcı olabildiysek ne mutlu bize

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
                    Dertli_dertli sen misin? Nick yine degısmıs

evet o . bakıyorum kimler gelmiş , çocuğun büyüdü mü ?
                    ego sum qui sum ...

Yorum

yardımcı olabildiysek ne mutlu bize
                      özelden bişey yazdım bakarmısın ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: valar.morghulis View Post

evet o . bakıyorum kimler gelmiş , çocuğun büyüdü mü ?
                        hee büyüdü ama bakıyorum sen hep yerinde sayıyon ?

Yorum

İşleniyor...
                        X