Duyuru

Collapse
No announcement yet.

katil olucam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• katil olucam

Ya harbiden katil olucam seneye ygs lys giricem temelim yoknevde ders calisiyorum eve bi geldim Babamin esya dolabini benim odama koymuslar hemde evde bos oda varken babam geliyor esya alip cikiyor camasir makinasi odamin karsisinda hayvan gibi ses cikariyor kac yillik makine
    banyonun kapisi i ortun dedigim hallde ortmuyorlar banyo cami apartman boslugu ile baglantili milleti. Tuvalet kokusu odama ladar giriyor annem trmizlik manayagi gunde en az bi kere gelir supurur bide igrenc bi suyla odayi siler les gibi kokar basim agrir klasik bi gunum gelde sinir hastasi olma bide alirlar telefonumu kurcalarlar ne bulcan icinde uyusturucu satiyom sanki
    Ha bide odamin cami caddeye bakiyor hayvan gibi ses
    Odam dingonun ahiri
    Tasinalim diyorum yapmayin diyorum senlemi ugrascaz diyolar bi ara psikiyatriste gitmisti anneme ilac vermis kullanmiyor disarida ders calisacak alan yok az daha durursam katil olucam zaten rehberlikci yuzunden tanlis bolum secfim ilkokul konularina calisiyorum az zamanim kaldi
    Bi anlik sinirle yazdim patladim icimdekileri bosalttim rahatladim biraz

selam. Diğer sorunların için bir fikir aklıma gelmiyor ama. Eğer ders çalışmak için sessiz ortam arıyorsan kütüphaneye gidebilirsin gibi geliyor bana. Bizim ilçede bile var. Bir araştır istersen. Eveden uzaklaşmak istiyorsan birebir. Sabah git akşam gel.....

Yorum

İşleniyor...
    X