Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bitkisel Tedavi Yöntemiyle Hastalıklarla Başa Çıkılabilir mi sizce

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bitkisel Tedavi Yöntemiyle Hastalıklarla Başa Çıkılabilir mi sizce

Merhaba arkadaşlar..Ben lustral ilacını kullanıyorum..Fakat bende migren rahatsızlığı var ve lustral aslında çok ağır bir ilaç olmamasına rağmen bende sıklıkla baş ağrısı yapıyor...

Bir de ben bitkilerin iyileştirici gücüne çok inanırım..Bu sebeple baya araştırma yaptım ve depresyon,anksiyete gibi pekçok rahatsızlığa iyi gelen özellikle asabiyet sorununu azaltan bir kür buldum internette..Çok ünlü bir profesör paylaşmış bu kürü..

Sarı kantaron,melisa,Sinir otu ve papatya karışımı..Ben bir süredir deniyorum ama açıkcası pek bir faydasını hissedemedim Aranızda bitki çayı tedavisi uygulayan var mı?.Ve faydasını görüyor musunuz acaba?
    :10:

ibni sina asıl tedavi perhizdir der.kolayımıza gelen perhiz yapmayıp sadece ilaçlardan medet ummak.belkide bu yüzden tedavi olamıyoruz.doktorlar ilaç yazıp gönderiyor perhizle tedavisi mümkün olan hastalıklarda bile.....kara halile beni en çok rahatlatan bitkidir. zeytin çekirdeği küçüklüğünde olan bu siyah bitkiyi şişinceye ve açık kahverengi oluncaya kadar fırında kavururum, toz haline getirip yarım,bir yemek kaşığı yutarım.sancısız ishal yapar.ve sonrasında çok rahatlatır.ayrıca kanamalı hemoroid'de çok faydalı.hazımsızlığa iyi gelir ve hazıfızayı güçlendirir. oğul otu ile karabaş otunu beraber kaynatıp çayını içmekte sinirleri teskin eder.limon otunu aktarlarda oğul otu diye satıyorlar. oğul otu daha düz yapraklı açık mat yeşil renktedir.limon otu parlak yeşil keskin limon kokulu buruşuk ince uzun yapraklıdır. dikkat etmek lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
      ibni sina asıl tedavi perhizdir der.kolayımıza gelen perhiz yapmayıp sadece ilaçlardan medet ummak.belkide bu yüzden tedavi olamıyoruz.doktorlar ilaç yazıp gönderiyor perhizle tedavisi mümkün olan hastalıklarda bile.....kara halile beni en çok rahatlatan bitkidir. zeytin çekirdeği küçüklüğünde olan bu siyah bitkiyi şişinceye ve açık kahverengi oluncaya kadar fırında kavururum, toz haline getirip yarım,bir yemek kaşığı yutarım.sancısız ishal yapar.ve sonrasında çok rahatlatır.ayrıca kanamalı hemoroid'de çok faydalı.hazımsızlığa iyi gelir ve hazıfızayı güçlendirir. oğul otu ile karabaş otunu beraber kaynatıp çayını içmekte sinirleri teskin eder.limon otunu aktarlarda oğul otu diye satıyorlar. oğul otu daha düz yapraklı açık mat yeşil renktedir.limon otu parlak yeşil keskin limon kokulu buruşuk ince uzun yapraklıdır. dikkat etmek lazım.
      oncelikle cevabın için tesekkurler...mutlaka denicem oğul otu ve karabaş otunu..sinirlilik hali için internete unlu bir doktorun sarı kantaron melisa sınır otu ve papatya karışımıni görmüştüm ama bende pek ise yaramadı acikcasi..Yada belki de uzun surede etki ediyor biraz daha devam etmeliydim bilmiyorum... Buarada sizin verdiğiniz bitkisel kur sizce yaklaşık ne kadar surede etki eder acaba?..Bir de gerginlik ve sinir hali için başka bildiğiniz birbkir var mi acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavi mavi View Post

oncelikle cevabın için tesekkurler...mutlaka denicem oğul otu ve karabaş otunu..sinirlilik hali için internete unlu bir doktorun sarı kantaron melisa sınır otu ve papatya karışımıni görmüştüm ama bende pek ise yaramadı acikcasi..Yada belki de uzun surede etki ediyor biraz daha devam etmeliydim bilmiyorum... Buarada sizin verdiğiniz bitkisel kur sizce yaklaşık ne kadar surede etki eder acaba?..Bir de gerginlik ve sinir hali için başka bildiğiniz birbkir var mi acaba?
        bende ki bitkilerle tedavi kitabında önerilen bitkiler sabah -öğle -akşam üç kere '' bir hafta '' uygulanır,faydası görülmezse bırakılır deniliyor.

melisalı bitkisel karışım-

içindekiler:

bamya çiçeği
        anason
        melisa otu
        rezene
        kantaron otu
        kedi otu
        fesleğen
        lavanta çiçeği
        karabaş otu
        şerbetci otu
        oğul otu
        alıç yaprağı

net:120 gr

kullanımı

bir su bardağına bir tatlı kaşığı melissalı bitkisel karışım çay konur.
        üzerine kaynamış su ilave edilir
        5 dakika bekletildikten sonra ,süzülüp içilir.
        rahat içim için limon sıkılabilir.
        sabah -öğle akşam yemeklerden bir saat önce içilmesi tavsiye edilir.

uyarılar

hamile ve emziren bayanlar kullanamaz
        ilaç değildir.gıda takviyesi olarak kullanılır.
        serin ve kuru yerde muhafa ediniz

bu karışımı aktardan satın aldım.işe yarıyor.tavsiye ederim.

Yorum

Cevabin icin tekrar cok sagol...insallah ben de en kisa zamanda denerim bitkiler gercekten sifa kaynagi

Yorum

Cevabin icin tekrar cok sagol...insallah ben de en kisa zamanda denerim bitkiler gercekten sifa kaynagi
            rica ederim .
            markası ilayda ymış.
            http://www.bitkisel.com/ilayda-melis...tkisel-karisim

Yorum

rica ederim .
              markası ilayda ymış.
              http://www.bitkisel.com/ilayda-melis...tkisel-karisim
              Tekrar sağol emegine saglik Buarada ise yariyor tavsiye ederim demistin..Bu cayin sende ne etkileri oldu, yani ne gibi ise yaradi sende ?
              Last edited by mavi mavi; 29-08-2017, 10:54 PM.

Yorum

Tekrar sağol emegine saglik Buarada ise yariyor tavsiye ederim demistin..Bu cayin sende ne etkileri oldu, yani ne gibi ise yaradi sende ?
                sakinleştirip uyku veriyor. aktarda çok iddialı konuştuğu için satın aldım.gerçi o malını satmak için böyle demiş olsada denedim faydasını gördüm.tabi bünyeden bünyeye fark eder mi bilmiyorum.

Yorum

sakinleştirip uyku veriyor. aktarda çok iddialı konuştuğu için satın aldım.gerçi o malını satmak için böyle demiş olsada denedim faydasını gördüm.tabi bünyeden bünyeye fark eder mi bilmiyorum.
                  İyi gelmesine sevindim tekrar çok geçmiş olsun

Yorum

İyi gelmesine sevindim tekrar çok geçmiş olsun
                    bilmukabele

Yorum

İşleniyor...
                    X