Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bilgisi olan bir şeyler yazabilirmi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bilgisi olan bir şeyler yazabilirmi?

Merhabalar.
    aşapıda bazı sorunlarından bahsedeceğim. Bir yönlendirme bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Nasıl değişebilirim. Nasıl Düzeltebilirim.

İnsanların içinde rahat değilim
    Yalnız kalınca daha rahat ediyorum, arkadaşlarımın yanında bile sıkılıyorum, telefonla bile konuşamıyorum uzaklaşıyorum hemen.
    Genel olarak Çekiniyorum, utanıyorum. Ama Tanımadığım insanların yanında daha rahatım
    Kendimle barışık değilim, özgüvenim çok düşük. Kendimi sevmiyorum, beğenmiyorum.
    Kafam çok dağınık oluyor gün içinde. Dağınık ve karmakarışık oluyo. Kafamın içinde kendimi çok azarlarım, küçümserim, tenkit ederim. Ama bi yandanda kendimi balon gibi şişirdiğim hayal sahnelerim var. Kontrol etmek zor bu hayalleri çok hızlı gelişip geçiyo kafamdan. İçimde hep beni öven bi ses hep başarılı olduğum sahte hayallerim var. Şöyleymişim,böyleymişim gibi
    Kafamda Hep hayaller, hep konuşmalar diyaloglar vs yolda yürürken, yalnızken vs
    Kendimi ifade edemem, istediğim bir şeyi söyleyemem, bir şeyi istemediğimi de söyleyemem, ve bende gerginlik, sinir yapıyor ve bu siniri dışa vuramam
    Tepki vermem gerekn yerde veremem. Sonra o an aklıma gelir, kendime kızarım yada olmasını istediğim şekilde o sahneyi elimde olmadan kafamda tekrarlarım. Günümün çoğu böyle hayallerle geçiyor
İşleniyor...
X