Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Belirsizlik 😬

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Belirsizlik 😬

Merhabalar ben 4 yıllıkevliyim bir kızım var.Evlendiğimden beri eşimin ailesi ile sorunlarım var ve bu sorunlar bizi çok yıprattı.Anksiyete bozukluğum vardı eski yıllarda. şimdi daha da tuhaflaştım özgüvensiz kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan öfkeli birine dönüştüm bir de öğretmenim. Öğretmenler odasına gidip oturup kimseyle iletişim kuramıyorum kpnuşamaıuorum bunalımda gibiyim konuşacak birşey bulamıyorum saçma geliyor herşey

Geçmiş olsun ,serpil -atak hanım .Size ilk tavsiyem guvenebileceginiz biriyle mutlaka ama mutlaka konuşun içinizi dokup rahatlamadıkça bu girdaptan çıkamazsınız .Eger konuşacak biri yoksa bir psikologa gidin anlatın bunun mutlaka faydası olucaktır .
    Evliliklerde ne yazık ki bir çok olay yaşyor ve bu tatsız olayları halledemedigimizde içimize atıyoruz birike birike bizi kahrediyor ,bir de anlatacak paylaşacak bir dert ortagımız olmayınca tamamen içimize kapanıyor hiçbir şeyden zevk almıyoruz .Her sabah kalkıp yaşamaya çalışmak çekilmez oluyor ,insanı geriyor hele hele bir de kadın olunca ister istemez zorluklar çogalıyor ilgilenilmesi gereken kuçuk bir çocuk ve ev işleri de çabası .
    Böyle olunca ne iş yerinde verimli olabiliyor ,ne de ozel hayatınızda mutlu olabiliyorsunuz .
    Onun için oncelikle ne yapıp edip ,içinizdekileri birine anlatmak sizi çok rahatlatıcaktır ,sonra da eşinizle bir araya gelip sorunları nasıl en asgari duzeye indirebileceksiniz onun yollarını araştırın .Ama oncelik kesinlikle kendinizi ve kafanızı rahatlatmak olsun ,gerisi nasıl olsa kendiliginden gelicektir .
    ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Psikoterapi almayı deneyiniz.Hayattan keyif almak ve sevgidir pek çok şeyin ilacı.

Yorum

uzman desteği alın...

Yorum

İşleniyor...
        X