Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çekingenlik,özgüvensizlik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çekingenlik,özgüvensizlik

Herkese merhaba,
    İçimi dökmek için foruma üye oldum.Arkadaşlar ben çekingen, içine kapalı bir insanım.İyi bir üniden iyi bir bölümden mezunum.Çekingenlik ve özgüvensizlik nedeniyle iş bile arayamıyorum.İnsanlar benı ızlıyormus gıbı gelıyor.Kambur duruyorum.Yakışıklı sayılırım herkes yakışıklı oldugumu soyluyor.Bir türlü kendime güvenemıyorum.
    Benım durumumda olup bu durumu aşabılen var mı yardımcı olur musunuz?

Orjinal yazı sahibi: Aylakadam10 View Post
    Herkese merhaba,
    İçimi dökmek için foruma üye oldum.Arkadaşlar ben çekingen, içine kapalı bir insanım.İyi bir üniden iyi bir bölümden mezunum.Çekingenlik ve özgüvensizlik nedeniyle iş bile arayamıyorum.İnsanlar benı ızlıyormus gıbı gelıyor.Kambur duruyorum.Yakışıklı sayılırım herkes yakışıklı oldugumu soyluyor.Bir türlü kendime güvenemıyorum.
    Benım durumumda olup bu durumu aşabılen var mı yardımcı olur musunuz?
    Bir aralar (gencken) bende de vardi cekingenlik ve ozguven eksikligi.. Kendine adimlar belirle bunlari asabilmek icin: kambur duruyorum diyorsan spora git ve bu durumunu duzeltmeye calis veya evde gerekli egzersizler. Kiz arkadasi edinmek istiyorsan, once arkadas olmaya bak hatun ksiyle (icindeki engelleri susturmak adina), is basvurusu yapmak istiyorsan kendi kendine kaybedecek neyim var ki gibi telkinlerde bulun... Bir yerlerden basla ve her hedefe ulastiginla kendine kendinin potansiyelini gostermis ol. Ben beyni her zaman urkek bir cocuk olarak gorurum: onunla, yani ufak cocukla, basedebilmeyi: onu korkutmadan hedeflere ulasmayi bu acidan bakarak asabilmeyi bilmek gerek. Arkadas cevreni genis tutmana bak derim. Biraz bu is kendini yapamam edememleri zorla kendine yaptirarark cozulur.

Yorum

İşleniyor...
    X