Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çıkmazdayım..yardım edin...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çıkmazdayım..yardım edin...

merhabalar...
    birini çok sevdim.onunda sevdiğine inandım.çünkü seviyorum güven bana dedi..şimdi karşıma çıkıp bitti demeye cesareti yok yüzü yok...mesajla bitti dedi.beni sevmemiş bitmiş sevgisi...daha bi hafta olmadı ayrılalı.yeni bi kız bulmuş.ben bunlara nasıl dayanayım...

Öncelikle merhabalar..Serpilcim aranızdaki ilişki süresi ne nedir bilmiyorum ama sende anlamışsınki bu kişi, samimi değilmiş.Başdan aşağıya bir yalancıymış.Seni oyalamış .Şimdi başkasıyla beraber diyorsun,senleyken ikincisinide hazırlayıvermiş.Bu kişi için değermi peki üzülmeye.Hak eden kişiye ver değerini ve sevgiyi,haketmeyenlere değil.Bırak ne hali varsa görsün.Her zaman dediğim gibi kimse vazgeçilmez değildir.Bu saatten sonra sakın arama ve sorma.Dayanırsın hepimiz dayandık,belki daha kötüsünü yaşadık, ama sakın iki satırlık adamlar için fazla dibe vurma oldumu..
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Fote-donna üstüne alınmada şu ıssız adam muhabbetine sinir oluyorum.Filmi izlemedim, izlemeyide düşünmüyorum ama anlatılanlar dan biliyorum.Şimdi insanlıkdan nasibini almayan tipler ''yok ıssız adamım ben'' tiriplerine giriyor.Baktımki hepsi ıssız adam oluvermiş.Adam gibi adam olamadık demiyorlarda..sözüm meclisten dışarı..
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serpil-atak View Post
        merhabalar...
        birini çok sevdim.onunda sevdiğine inandım.çünkü seviyorum güven bana dedi..şimdi karşıma çıkıp bitti demeye cesareti yok yüzü yok...mesajla bitti dedi.beni sevmemiş bitmiş sevgisi...daha bi hafta olmadı ayrılalı.yeni bi kız bulmuş.ben bunlara nasıl dayanayım...
        aynı şey bir yakınımın başına geldi, birbirlerini çok seviyorlarken akşama görüşeceklerken birden bir mesaj geldi ve bitti, ya bu nasıl olur anlaşılır gibi değil hani önceden hiç de belli etmedi hınzır çocuk, kız çok üzüldü tabii ağladı, günlerce kendine gelemedi ama sonra geçti gitti.
        üzülmen çok doğal ama geçecek, atlatacaksın.
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Geçer arkadaşım kimler unutmadıki zamana bırakırsan iyi olur her önüne gelenede inanıp atlama hemen gözünün önüne bak zaman çok kötü
          BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

merhaba serpil..malesef sözü ve davranışları farklı olan,sözünün arkasında duramayan böyle okadar çok insan varki..bence bu tarz bir insan için kendini çok üzme..elbette üzzüleceksin çünkü yaşanmış şeyler,anılar var..ama üzül ve geç,unut..sonbahar arkadaşımızın dediği gibi dibe vuracak kadar üzülme..kendine iyi bak..
            :10:

Yorum

İşleniyor...
            X