Duyuru

Collapse
No announcement yet.

akrabalarımdan nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmm...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• akrabalarımdan nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmm...

ablamda bende bekarız ve bize sürekli evlenmedik diye baskı yapıyorlar.bıktım artık.yoldan admmı çevirmem gerekiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Orjinal yazı sahibi: okb.takinti View Post
    ablamda bende bekarız ve bize sürekli evlenmedik diye baskı yapıyorlar.bıktım artık.yoldan admmı çevirmem gerekiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Mutsuz bir evlilik yapacaksan bekar kalman daha hayırlı.
    Soran kişilerin başka işi gücü yok galiba onlara ne ki.
    Sen böyle şeyleri kafana takma derim.
    Herşeyin hayırlısı..
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Seni çok iyi anlıyorum, demek ben gibi olanlarda varmış bu hayatta.Bizimde akrabalarımız heleki bir bayram vs bir toplantı anında ''sen daha evlenmiyormusun?falancanın oğlu var gelsin bir gör'' demelerinden bıktım.Özellikle annemin bir dayısı var adam ben kendimi bildim bileli oğluna istedi beni, ben istemeyince şimdide devamlı birilerini buluyor.Adama sinir olduğum için, onun bulduklarıda görmeden sinir geliyor banaistemiyorum...
      Bayramda gördüm gider ayak, ''böle eşsiz yalnız olmak mı iyi, yoksa yanında eşinin olmasımı dedi'' nasıl tepem attı, ben böle rahatım, hayat benim hayatım dedim.Geçen günde haber yollamış falancının oğlu var,gelelim diye..annemde dayısı yaa toz kondurmuyor.Bu konuda bende sen gibi çok dertliyim hemde çokk..
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Doğru sinir bozucu bir durum ama bence o kadar takma kafana okb, cevaplarını ver moralini bozma canım. Eğer bozulursan o tarz insanlar daha çok üzerine gelirler malesef.
        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

allah sabır versin.

Yorum

O kadar mantıksız ki böyle düşünceler, niye evlenmedinz?? çok kızıyorum böyle insanlara..
            insanların tercihidir. evlenir yada evlenmez. kimse buna müdaha edemez.
            iyiliğini istersin, güzel duygular yaşamasını istersin ama müdahale edemezsin.. müdahale edilmemeli..
            tabiki, kimse hayatını yanlız geçirmesin yanlızlıkta kötü. ama buda bir tercihtir.
            kendinize engel olmayın, merak edin, çalışmayı sevin, moralinizi bozmayın, kendinize ödül verin ve istekli, azimli olun.. yarın çok geç olabilir.

Yorum

Akrabalar benim de problemim. Herşeyime karışıyorlar benim de.
              axsdffvbzvbnnm

Yorum

maalesef insanların içerisinde kıskançlık, çekememe, haset etme duyguları var. Bazıları bu duyguları besledikçe besliyorlar ve sonuçta bu duygular onları ele geçiriyor ve kötü birisi oluyorlar. Onlara değer verip, söylediklerine itibar etmemeliyiz. Biz insan olalım onların ne olduğu önemli değil.

Yorum

İşleniyor...
                X