Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yanlızlık öğretilmişse birine ne yapabilirsin ki!...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yanlızlık öğretilmişse birine ne yapabilirsin ki!...

Çocukluğundan beri yanlız biri, babası küçük yaşta terketmiş ailesini almanyaya yerleşmiş, anne 4 çocuğuna bakmaya çalışmış bin bir güçlükle , öyle ki bu kişnin okul hayatı yurtlarda geçmiş anesinin yanında olmak yerine. Ama anne bir okadarda ilgisiz.. Hayatı boyuncada gerçek sevgi nedir hiç tatmamış, gerçek anlamda iki kişi nasıl olunur bilmiyor.... Şu anda iyi bir işi ve geleceği var ama o babasının yanına gidip onun gibi olmak istiyor gücün orda olduğunu, hayatın orada güzelleşeceğini düşünüyor ki 1-2 aya kadarda gidecek ve ben buna sadece seyirci olabiliyorum dahil değil.....

merhaba ayzinözdemir..anlattığın kişi gerçekten çok zor bir hayat yaşamış..

buarada bu duruma dahil değil,seyirci olabiliyorum demişsin..anlattığın kişi kim ki yakının mı?
    :10:

Yorum

Çocuk yaşda onları terkeden babasının yanına neden gitmek istiyorki, ve neden onun gibi olmak istiyor.Onun duyarsızlığınımı yada sorumsuzluğumu cazip gelen..ona örnek olan ne peki...
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

erkek arkadaşımdı...Onun için hiç bir şey yapamıyorum...

Yorum

Birine yalnızlık öğretilmişse ve kişi bundan şikâyet etmiyorsa, bir şey yapmaya gerek yok bence.

Ama sanırım siz burada kendinizi düşünüyorsunuz çünkü onunla güzel bir ilişki yaşamışsınız ve kaybetmek istemiyorsunuz dolayısıyla. Ona yeterince kendi sevginizi aşılayabilseydiniz, sizi bırakması zor olurdu.
          Fakat o sizi bırakıp gidecek ve tekrar geri dönmeyecek mi anlamadım.
          Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

yalnızlık dipsiz kuyu,çıkabilene aşk olsun.
            &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

İşleniyor...
            X