Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uzun zaman sonra tüm dep/anksiyete/obsesyon'daşlarıma yeniden merhaba...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uzun zaman sonra tüm dep/anksiyete/obsesyon'daşlarıma yeniden merhaba...

siteye üye olmamın üzerinden 4 yıl geçmiş..aslında öncesinde de üyeydim fakat yeni bir üyelik alıp bir kaç mesaj yazıp uzaklaşmıştım..sebebiyse sitenin atmosferini bozan tiplerin bakteri gibi hızla üremesiydi..bir ilaç adı yazıp arattığımda karşıma çıkan siteye bakiyim duruyor mu üyeliğim deyip tıklamamla kendimi burada buldum..yeni paylaşımlar adına yeniden burada olmaya karar verdim..
    traumatica kimdir?
    psikiyatriyle tanışması bundan 12 yıl öncesine lise dönemine dayanan,öksürük sebebiyle gittiği dahiliye bölümünden obsesif-kompulsif bozukluk ve anksiyete tanısıyla,psikiyatri kliniğine yönlendirilmesiyle başlar..ağrı kesici zihniyetiyle bir hamlede yutulan ilk haptan bugüne,neredeyse psikiyatri literatüründe bulunan bütün ilaçların test edilmesi,iç içe geçmiş obsesif-kompulsif bozukluk/kaygı bozukluğu ve nihayetinde depresyon gibi bir şeytan üçgeninde farklı modlarda sürükleniş,iniş,çıkış,üniversite,iş..psikiyatri,ps ikoloji,psikofarmakoloji ve felsefe üzerine yazılı,basılı,görsel,işitsel,sanal ne kadar yayın varsa hatmediş ve takvimlerin 2011 yılını gösterişi şeklinde gelişen bir öykü şeklinde özetleyebiliriz..
    tecrübelerle,güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

burası psikoloji portalı..yani psikolojik problemleri olanlar kadar psikolojiyle ilgilenenler veya psikolojiye dair herhangi başka bir merakı olanların da katılabileceği bir yer..illa herhangi bir rahatsızlığın olması gerekmiyor zaten..üzerine alınmana hiç gerek yok,bakteriler her ortamda kendini belli eder sen rahat ol uzunsaç

Yorum

doğru hayata farklı renkler lazım kolay gelsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzunsaç
        mesela ben
        sitenin atmosferin bozuyorum!
        ne depresifligim var nede şikayetim
        hayattan memnun olmama ragmen arada onca sıkıntılı durumların yanında renk olabilirim belki diye burdaydım ama dısardan bi bakteri gibi görünüyomusum
        niyeyse üzerime alındım
        canımsen sitenin gülüsün asla üzerine alınma

Yorum

İşleniyor...
        X