Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Ben Burcu :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
    Tıpta ve mizahta ayıp olmaz.

Mizahı ben ekledim, yutturabilirsem artık

Hoş geldin sayfasını sohbet sayfası gibi kullandım, bakalım Burcu ne zaman kızacak
    Ne kızması sizi tanıyorum böylelikle

Orjinal yazı sahibi: mustafa_çoban View Post
    hayata geliş amacın tam olarak yok istatiksel olarak imkansız olan trilyonlarca tesadüf bir araya gelerek dünyaya geldin bunu sana bigbang itibaren anlatırdım ama büyük bir makale olurdu dahiler her zaman farklı olur insanlar farklı kişileri garip görür merak etme adaya düşsem alacakların listesi güzel ama yetersiz bence benimkiler şöyle yüzme kollukları,gps,xanax
    son ikisi ilaç galiba (umarım psikolojiyle ilgili bir ilaç değildir) ama yüzme kolluklarını boşuna alıyorsun adada yüzme öğrenmek için bol bol vakit olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BurcuAydoğdu View Post
      Ne kızması sizi tanıyorum böylelikle

son ikisi ilaç galiba (umarım psikolojiyle ilgili bir ilaç değildir) ama yüzme kolluklarını boşuna alıyorsun adada yüzme öğrenmek için bol bol vakit olur
      gps yer belirleyici,yol bulma aracı
      xanax yeşil reçete ile satılan çok güçlü bir sakinleştirici

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafa_çoban View Post
        gps yer belirleyici,yol bulma aracı
        xanax yeşil reçete ile satılan çok güçlü bir sakinleştirici
        gps işini unutmuştum hemen kurtulacaksan adaya düşmenin ne anlamı kaldı Ayrıca hemen kurtulacaksan ilaca niye ihtiyaç duyasın

her insan farklı düşünüyor gerçekten

Yorum

gps işini unutmuştum hemen kurtulacaksan adaya düşmenin ne anlamı kaldı Ayrıca hemen kurtulacaksan ilaca niye ihtiyaç duyasın

her insan farklı düşünüyor gerçekten
          adanın etrafında köpek balıkları vardır beni yememeleri için sakinleştirmek için onları ilaca gerek duydum

Yorum

Merak etme köpek balıkları durduk yere insan yemez doğru bilinen yanlışlardan biri bu yani ilaca gerek yok

Yorum

Hoşgeldiniz iyi forumlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: govinda View Post
                Hoşgeldiniz iyi forumlar...
                Hosbuldum

Yorum

Merhaba benim adım da Deniz memnun oldum.Aramıza hoşgeldin.

Yorum

Ben de memnun oldum Deniz Hoşbulduk

Yorum

merhaba arkadaşlar,
                      Büyük bir sıkıntım var. Eşim sürekli internetten kadınlara ulaşıyor onlarla sabahlara kadar yazışıyor, hatta ben olmadığımda bu kadınlarla telefonda konuşuyordu. Ondan daha iyi bilgisayar kullandığım için bunların hepsini tespit ettim, tabi huzur falan kalmadı. Sen beni takip ediyorsun sen hastasın demeye başladı. Ben de ister istemez tepki verdim. Şimdi ayrıldık. Eski eşimin yaptığı bir sapıklık değil mi? Onu araştırdığım için ben mi hastayım? Bana ne önerirsiniz? O hayatımdan gidince kendimi yalnız ve itilmiş hissediyorum. Ne yapsam bu durum düzelir?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drzka View Post
                        merhaba arkadaşlar,
                        Büyük bir sıkıntım var. Eşim sürekli internetten kadınlara ulaşıyor onlarla sabahlara kadar yazışıyor, hatta ben olmadığımda bu kadınlarla telefonda konuşuyordu. Ondan daha iyi bilgisayar kullandığım için bunların hepsini tespit ettim, tabi huzur falan kalmadı. Sen beni takip ediyorsun sen hastasın demeye başladı. Ben de ister istemez tepki verdim. Şimdi ayrıldık. Eski eşimin yaptığı bir sapıklık değil mi? Onu araştırdığım için ben mi hastayım? Bana ne önerirsiniz? O hayatımdan gidince kendimi yalnız ve itilmiş hissediyorum. Ne yapsam bu durum düzelir?
                        En doğrusunu yapmışsınız hanımefendi..
                        Kendinizi suçlamayın, affetseydiniz bu durum devam ederdi.

Eğer eşinize iyi bir hanımlık yaptı iseniz, zaten ileride pişmanlığı o yaşayacaktır.

Sevgi, saygı, sadakat...Bunlardan daha önemli hiçbir şey yoktur. Döner dolaşır, bunlarla yüzleşir insan.

Bu arada çevrenizdeki erkeklere dikkat edin.İnsanın en zayıf anı bu andır. Duygusal boşluktadır insan...Kadını da, erkeği de tutunacak bir dal arar, yaralarını saracak birisi.

Bazı erkekler bunu fırsat bilir, kadını en zayıf anında yakalamak ister. Bunu istismar etmelerine izin vermeyin.
                        Last edited by Obsesif_Fatihi; 13-08-2013, 01:57 PM.
                        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                        Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drzka View Post
                          merhaba arkadaşlar,
                          Yazdıklarınızdan eşiniz ya da siz hakkında hiç bir bilgi yok ancak sevdiğiniz bir insandan uzaklaşmışsınız da bu neye yarar; kafanızdan atamıyorsunuz ki onu! Anladığım kadarıyla eşinizi takip merakınız da bu sevginin uç noktalarda olduğunu gösteriyor. Bağlılık olmuş bağımlılık. Yapabileceğiniz en iyi şey onu defterden silmeye çalışmak değil, bağımlılığınızı çözmek, başka insanların da olduğunu bilmek ve sonra eşinizle tekrar bağ kurmak yani ayrılacaksanız da karşılıklı birbirinizi anlamalı ve karşılıklı affetmelisiniz. Bu arada eşinizin yaptığı sapıklık değil düpedüz aldatma. Ama nedenlerini kendinize de sormalısınız. Başka birisiyle tanışsanız bile sizden kaynaklı sorunlar değişmeyeceği için aynı dramı tekrar yaşayacaksınız.

Yorum

Merhaba

Adım Burcu, 19 yaşındayım, bu sene sosyoloji bölümünü kazandım.

Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse uzun yıllar sonra en sevdiği rengin turuncu olduğunu keşfeden, bir adaya düşse yanına alacağı 3 şey kitap kitap ve kitap olan, en sevdiği şarkıyı bulamamış, sıcaktan hoşlanmayan ve dünyaya geliş amacını hala anlayamayan biriyim.
                            Hoşgeldin Burcu anlaşılan sıcakları sevmeyen biri olarak yalnız değilim )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: positivelife93 View Post
                              Hoşgeldin Burcu anlaşılan sıcakları sevmeyen biri olarak yalnız değilim )
                              Hoşbulduk ben de kendimi tek zannediyordum

Yorum

İşleniyor...
                              X