Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hey bende burdayım :) :D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hey bende burdayım :) :D

Merhaba arkadaşlar ben merve bu siteye bir kaç sene önce girmiştim ama dün uzun bir zamandan sonra ilk kez girdim ve umarım iyi anlaşırız kisacasi size kocaman bir Merhaba diyorum

sen şu büyük insanlardan hoşlanan kızdın demi hoşgeldin bücür
    ........

Yorum

Hoşgeldin minik kedi merhaba

Yorum

Hosbulduk ve morbid öyle deme lütfen

Yorum

Aramıza hoş geldin merve .
          ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Doctor Who
            hoşgeldiniz merhabalar, dün senin konuna yazdıktan sonra daha fazla dayanamayıp uyumuşum yeni uyandım 45 dakika geçti yemek yemedim daha kafam alev gibi
            rüyamda rot 'u vuruyordum silahla bende böyle biriyim, ve sizde anlamadığım birşey var, burada bir çok insanda takıntı vb hastalıklar var bendede var peki sizin
            sorununuz nedir, büyük insanlardan hoşlanmakmı 80li yıllarda yaşamak yani?
            Aslında benim bir psikolojik sorunum yok yani en azından öyle düşünüyorum büyük insanlardan hoşlanmak bence bir sorun değil yani yaşı onemsemiyorum dünki konuda büyük birisinden hoşlanmak birden ortaya çıktı zaten 80li yıllarda yaşamış olmayı isterdim ama bir mucize gerçekleşip 80li yıllara gidemeyecegime göre bu ortama ayak uydurmaya çalışıyorum ama kendimden büyüklerle daha iyi anlasiyorum genelde kisacasi olay biraz karışık ve cok karmaşık anlattım ve nasıl toparlarim bilmiyorum kisacasi umarım ne demek istediğimi anlamissindir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MEGAN View Post
              Aramıza hoş geldin merve .
              Teşekkür ederim Hosbulduk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Doctor Who
                anladım 80li yıllara gidemezsin evet mucize bile olsa, ama buraya normal biri girmez diye biliyordum portal 'ın adına bakın psikoloji portalı yüzde %99 'unun sorunları var bende dair
                bende 80leri severim bak dün konuna izlediğim şeylerin tarihlerinide yazdım ama buraya bunun için gelmedim, bir çok insanın konusunu okuyorum vesaire kendime bakıyorum
                acaba diyom hangisi daha kötü, onların konu açıp dertlerini paylaşmasımı benim içime atmammı? bende bilmiyorum 80leri görmek yaşamak için bir çok film, müzik felan var
                izlediğim filmlerde geleceğimi görüyorum kendime bakıyorum acaba yanlışmı yapıyorum diyorum bu sabah 8de yattım kaçda kalkdım uyku düzeni bozuldu uzatmıyım neyse
                sizin yaşadığınız bi sorun değil psikolojik olarak adlandırıcak birşeyde değil.
                Tabi bunun için demiyorum genel olarak söylüyorum ama bazı insanlara anlamsız gelen şeyler bazi insanlara çok şey ifade edebilir bence ayrıca buraya sadece yardım almak için değil insanlara yardım etmeyi sevdiğim içinde kayıt oldum şimdi belki bazılarınız 16 yaşında ki çocuk ne anlar diyebilir ama akıl yaşta değil baştadır bence

Yorum

Emin ol kimseyle tartışma yaratmaya çalışmıyorum hatta hiç kimseyle ne tartışırım ne de kavga ederim uysal bir insanımdır iyi günler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: minik kedi View Post
                    Aslında benim bir psikolojik sorunum yok yani en azından öyle düşünüyorum büyük insanlardan hoşlanmak bence bir sorun değil yani yaşı onemsemiyorum dünki konuda büyük birisinden hoşlanmak birden ortaya çıktı zaten 80li yıllarda yaşamış olmayı isterdim ama bir mucize gerçekleşip 80li yıllara gidemeyecegime göre bu ortama ayak uydurmaya çalışıyorum ama kendimden büyüklerle daha iyi anlasiyorum genelde kisacasi olay biraz karışık ve cok karmaşık anlattım ve nasıl toparlarim bilmiyorum kisacasi umarım ne demek istediğimi anlamissindir
                    80'leri yaşadım, aklım da başımdaydı ama bana sorsan 70'leri doya doya yaşamak isterdim. 80'ler bana Türkiye'de kültürel yozlaşmayı başlatan yılları çağrıştırıyor, tabii benim bakışım bu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bagurel View Post
                      80'leri yaşadım, aklım da başımdaydı ama bana sorsan 70'leri doya doya yaşamak isterdim. 80'ler bana Türkiye'de kültürel yozlaşmayı başlatan yılları çağrıştırıyor, tabii benim bakışım bu.
                      Türkiye de değil amerikada falan yaşamak isterdim 80leri bu biraz vatanını sevmeyen birisi gibi göründüm ama öyle değil yanlış anlamayın

Yorum

İşleniyor...
                      X