Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba

Belki bu sitede kendim gibi birilerine rastlarım

Kendini tanıtmadan mı?

Yorum

bazen en büyük çığlıktır susmak.
      cok kullandığım bir sözdür.Sizi anlayan sizin gibi birisi forumda bulunca ikinci evre ne olacak)
      biliyormusun insanı anlayan birini istersin ama o seni anladığı anda da ondan ayrılmak istersin. Ne yanlız kalabilirsin nede birilerinin hayatında...İkisi arasında hep ezilir durursun.Bazen insanın kendisine kendisinden başkası katlanabileceğine inanmıyorum.Neyse saçmaladım. iyi forumlar)
      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

demek istediğim kendi psikolojimde birilerine rastlayıp tek ben değilmişim diyebilmek ve benzer sorunlarla sorunları hafifletmek

Yorum

SLm..
          Benim mesajlarım vardı çok eskiden hiç biri kalmamış :S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
            bazen en büyük çığlıktır susmak.
            cok kullandığım bir sözdür.Sizi anlayan sizin gibi birisi forumda bulunca ikinci evre ne olacak)
            biliyormusun insanı anlayan birini istersin ama o seni anladığı anda da ondan ayrılmak istersin. Ne yanlız kalabilirsin nede birilerinin hayatında...İkisi arasında hep ezilir durursun.Bazen insanın kendisine kendisinden başkası katlanabileceğine inanmıyorum.Neyse saçmaladım. iyi forumlar)
            Yoooo bence iyi gidiyordun

Yorum

İşleniyor...
            X