Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba Arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba Arkadaşlar

Sitede daha önce çok kez bulundum ve yeni dertlerimle tekrar aranızdayım . Her türlü yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... Umarım sıkıntılarınıza derman olabilirim.

Nasıl olsa artık buradayım. Sadece sıcak, içten bir merhaba diyorum...

Sevgi ve Saygılarımla...

Merhaba arkadaşım aramıza hoş geldin
    BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Hoş Geldin... bizden de sana içten bir merhaba. Umarım dertlerine deman bulursun.
      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

hoş geldiniz ....keyifli paylaşımlar ...
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

hoşgeldınız keyıflı paylaşımlar .....

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

Merhaba arkadaşlar..

Sitenin yeni arayüzü çok güzel olmuş fakat katılım bayağı bir azalmış sanırım. Sorun olmaz önceden olduğu gibi yine burdayız ya artar..

Bu arada sigarayı bırakmak isteğim ve uykusuzluk sorunumla alakalı iki başlık açtım. Yardımı olabilecek olanlar yorumlarını belirtirse çok memnun olurum..

Bugün Remeron'dan yarım hap içip yatacam: diğer türlü gecenin bir yarısı uyanıp tekrar uyuma/uyuyamama sorunuyla boğuşmak bayağı bir moral bozucu oluyor.

Yorum

Bu siteye ne olmuş girmeyeli?

Her zaman birileri derdine derman olmaya çalışırdı seni tanımıyor olsa da konu hakkında hiç bilgi sahibi olmasa da mantığını/duygusunu kullanarak..

Dört sene sonrası sitenin ara yüzünü de insanları da farklı görüyorum. Tanıdık simalar var ama önemli olan bu siteyi site yapan: insanların dayanışması! Kendim için demiyorum (açtığım başlıklara mesaj gelmemesi) ama bu ben olmasam da başka birisi dahi olsa birilerinin birşeyler yazıyor olması gerekiyor.. veya herşey değişmiş ve ben yaşlanmış olmuşum mevcut duruma göre... Bilemiyorum..

Yorum

dediğin çok doğru... eskiden kişiler yorum yapmaktan çekinmezlerdi ancak şimdi sanki korkar olmuşlar yazılardan...yada öyle bir hal almış ki herkes kendi derdine düşmüş önünde ki ağlayanı fark etmiyor...yada fark etmek istemiyor
                Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum,yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar???

Yorum

hos geldin bende cok yeniyim

Yorum

Hoş geldin.
                    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

İşleniyor...
                    X