Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İş Görüşmesinde Ne Giymeyi Tercih Ediyorsunuz?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Görüşme ne zaman scott. Hadi hayırlısı olur inşallah. İyi haberlerini bekliyoruz burada bir tomar insan
    Orjinal yazı sahibi: scout View Post
    cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
    kıyafetmi ayarladım, güzel geçer inşallah.

Yorum

teşekkür ederim. inşallah hepimizin adına güzel gelişmeler olacak.
      görüşmem bu hafta perşembe günü.
      Hayat yaşayanlarındır !!!

Yorum

Ben olsam senin gibi görüşmelerini önemseyen, ciddi yaklaşan birini işe alırdım, ücreti de dolgun tutardım)

Yorum

çok teşekkür ederim. bende aynen sizin gibi düşünüyorum nedense

Yorum

Görüşme ne zaman biz heyecanlandıkkk:PP
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Bence, takım elbise şart, CV nizi ve diğer dokümanları kesinlikle kibar bir evrak çantasında götürmelisiniz. Çantanızı kesinlikle masanın üzerine koymayın. Bakımlı görünün ama abartmayın. Kalem gibi detayları unutmayın, ihtiyacınız olabilecek şeyleri düşünün, eksik bir şey kalmasın. Niçin bu işi istediğinize geçmiş deneyimlerinize ilişkin iyi bir hazırlık yapın. Niye bu işi istiyorsunuz, bize nasıl bir katkınız olacak, sizi niye işe almalıyız sorularının cevaplarını önceden hazırlayın. Kendine güven, istek ve azim giyilecek en iyi elbise olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kendinol View Post
                Bence, takım elbise şart, CV nizi ve diğer dokümanları kesinlikle kibar bir evrak çantasında götürmelisiniz. Çantanızı kesinlikle masanın üzerine koymayın. Bakımlı görünün ama abartmayın. Kalem gibi detayları unutmayın, ihtiyacınız olabilecek şeyleri düşünün, eksik bir şey kalmasın. Niçin bu işi istediğinize geçmiş deneyimlerinize ilişkin iyi bir hazırlık yapın. Niye bu işi istiyorsunuz, bize nasıl bir katkınız olacak, sizi niye işe almalıyız sorularının cevaplarını önceden hazırlayın. Kendine güven, istek ve azim giyilecek en iyi elbise olacaktır.

her halde masanın üstüne koymam ne yaptın dostum

söylediğiniz soruları şimdi düşüneceğim, böyle garip garip soruları hiç sevmiyorum ama nedense bunu hep soruyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
                  Görüşme ne zaman biz heyecanlandıkkk:PP
                  perşembeee

Yorum

Yani heyecandan falan, genellikle tokalaşırken falan acilen bir şekilde kurtulmak istiyor insan elindekilerden.

Yorum

scout bize bunların eğitimini baya verdiler de benim kendi işim olduğundan hiç işime yaramadi. ama bilgilerimizi seninle seve seve paylaşıriz
                      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
                        scout bize bunların eğitimini baya verdiler de benim kendi işim olduğundan hiç işime yaramadi. ama bilgilerimizi seninle seve seve paylaşıriz
                        teşekkür ederim.
                        yorum yapan herkesin fikrini düşünüp değerlendirdim.
                        bana faydası oldu, teşekkür ederim.

Yorum

Janti sexy ve vucut hatlarımı belirten dar kesim takım elbise ve ince gravat tercihimdir;-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kendinol View Post
                            kişiliğinizle örtüşmüyorsa asla denenmemesi gereken bir tarz. takım elbiseden nefret ederim, giymem. kasıntı gibi addedilir ve sıraya sokulursunuz. Çok önceleri çok büyük bir şirkete iş görüşmesine gittiğim zaman bile harıl harıl çalan telefonlarımın tümüüne yanıt verdiğimi bilirim. İrade bana ait, bakarım. Adam ilk etpta bozulmuştu, sonra da sordu, bu nasıl bir iştir diye... arayan herkesin telefonuna bakarım dedim, yağlı bir iş olabilir, ufkumu açabilir türünden cevapla. Anında işe alındım, 11 sene çalıştım sonraında.

kendinize çalışın ilk önce...

Yorum

Evet sonuç, ne giydin ve işe alındın mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                                Evet sonuç, ne giydin ve işe alındın mı?
                                klasik ağırlıklı spor gittim. ama spor derken de %8 falan spordu diyebilirim.
                                iyiki öyle gitmişim çünkü görüşmeciler de çok profesyonel giyinmişlerdi. görüşmede şanslı hissettim kendimi.
                                sonucu bekliyorum henüz, değerlendireceklermiş ve dönüş yapacaklarmış.
                                belki dönerler

Yorum

İşleniyor...
                                X