Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne kafalar yaşıyorum gelin anlatayım.. hepsi yasal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne kafalar yaşıyorum gelin anlatayım.. hepsi yasal

Ben çocukken dünya 2-3yılda bir değişirdi aynı oyunları yıllarca oynar aynı Tarkan şarkılarını söylerdim, aradan fazla geçmedi ama şimdi dünya her gün değişiyor. Gündemi olsun, modası olsun, popüler konular ve insanlar olsun herşeyin daha hızlı değiştiği bir çağdayız.

Çünkü artık insanlar internetle iç içe. Başka bir açıklaması yok bunun.

Zaten kapitalist beyinlerin yönettiği bir gezegende yaşıyoruz, internet bu adamların işini kolaylaştırabilecek en büyük icat.

Şimdi gelelim uyuşturucu konusuna. İnternet boş ve asosyal toplumlar yarattı, manevi değerler bitti.
    Artık aynı evde karı koca iki farklı bilgisayara hapsoluyor, doğacak veya doğmuş çocukları da öyle.

Ben de öyleyim, sen de öylesin.

Aile arası değerler bitiyor, insanlar arasına soğukluk giriyor ve farketmişsinizdir youtube yorumları falan hep kin,nefret içerikli.

Artık sokakta görüp te yüzüne tatlı bi tebessüm edip samimi karşılık alacak insanlar yok oluyor. İnsanlar tahammülsüzlükle, nefretle, bencillikle dolduruluyor.

Kimse yooook ben öyle olmaaaam demesin boşuna, çünkü herkesin evinde internet olmasa da televizyon var NOKTA.

Böyle insanlar yetiştikçe içindeki manevi boşluğu uyuşturucu/uyarıcıyla doldurmaya çalışıyor.
    Ben hatırlarım eskiden esrarı mahalle kabadayılarından başka kimse içemezdi, çünkü bulunmuyordu. Kabadayılar da geniş çevreleri sayesinde ayda yılda bir buluyordu.

Geçen yıl işlek bir caddede gezerken 12-15 yaş arasında tahmin ettiğim bi çocuk elinde çarşafla bana "abi doldurumusun" dedi.

Fazla söze gerek yok sanırım.

Gelelim ülkenin durumuna, herşey televizyonda anlatıldığı gibi toz pembe değil ne yazık ki.
    Diyarbakırda düzenlenen operasyonla yakalanan tonlarca uyuşturucu haberleri taaaa yıllar önceye ait haberler, yeni görüntüler ekleyip ekleyip huzur sağlıyorlar !
    Yeni yakalananlar ise DHAya görüntü vermek için sergilenip askeriyenin deposuna kaldırılıyor, sonrası malum büyükbaşların emriyle "yakılacak" denip emredilen yerlere gönderiliyor.

Emredilen yerler, sevkiyatı yapanlara tekrardan satıp bir de tembihliyorlar.

Herkes biliyor ki ülkenin ekonomik durumu çok iyi değil, iyi demeye de bin şahit ister.

Vergiymiş bilmem neymiş bunlar hikaye. Bir devletin en büyük geliri (sadece bizim ülke hakkında değil bu söylediğim) uyuşturucu sevkiyatı ve kaçak silah sevkiyatından geçer.
    Bu gerçeği de hiçkimse inkar edemez.

Her neyse gelelim asıl söylemek istediğim şeye.
    Devletin de, doktorların da seni düşündüğü yok genç arkadaşım !
    Bu zıkkımları (esrar,ex,bonzai cart curt) içiyorsun eyvallah gençlik ateşi, merak diyelim.
    Peki yukarıda verdiğim bilgileri biliyormusun ? Hayır.
    Uyuşturucu parasının pekekeye gittiğini herkes biliyor ben yukarıdakileri sordum ?
    Peki alttaki bilgileri ?

- bağımlılığı olmaz diye güvenip içtiğiniz esrarın bağımlılığı var. bu bağımlılık türü psikolojik bağımlılıktır. yani sigara gibi değil ama kendini iyi hissetmek için bağımlı olursun ve ileride sigaradan daha güçlü bir bağımlılık yapar

- kimi insanlarda tek kullanımda bile esrar KALICI depresyon, panik atak, anksiyete, depersonalizasyon, bilinç bulanıklığı yapar. hiçbir doktor bu durumu kurtaramaz çünkü bitki dediğin esrarın kafa yapan maddesi KİMYASALdır. tetrahidrokannabiol.

- yine bağımlılık yapmaz diye güvenip içtiğin extazi de aynı şekilde bağımlılık yapar. ama esrar kadar kötü değildir. 3-5 seferlik kullanımda beyinde KALICI olarak şunları yapar.
    zaman zaman gelen aşırı baş ağrıları, ağır depresyon, donukluk, çıldırmaya yakın deneyimler, düşüncelere kilitlenme, asabilik.

- kokaini de ele alayım. gerçi bunu bulmak bu ülkede biraz para biraz da *** ister ama olsun söz meclisten çıksın.
    kokain bitkiden üretilir, koka bitkisinden yine bitki diye güvenin hadi, doğal olan herşey o kadar masum değil işte
    kokainin alıcı etkilerini anlatmama gerek yok sanırım, bir Yıldız Tilbe veya Azer Bülbül'ün hayatlarına geçmişlerine ve ŞİMDİKİ hallerine bakarsanız yeterince açıklayıcı olur.

son olarak bonzai ve jamaican golda gelelim )

bu iki meret aynı şeydir. "kafası farklı olm ikisinin" diyenleri çok duyduğum için açıklayayım kafasının farklı olması ya senin isim farklılığından dolayı tribe girmiş olmandandır yada farklı olanın içine biraz işemişlerdir.

bonzai diğer ismiyle jamaican gold sentetik esrardır. ben bunu kendi imkanlarımla üretmeyi başarmıştım, o kadar da kolay birşey bunu üretmek (içmedim tabi, içindeki zehir miktarını saptamak için ürettim ve çöpe).

bunun esrardan farkı, normal esrar kafasının 330 ile çarpılmış halidir ve gözümün önünde vefat eden 9 arkadaşımdır(can ciğer olmadığım adamlar olmasa bile insandı hepsi can taşıyordu).
    fazla söze gerek yok sanırım

erowid.com'dan aldığım bilgilerle kendi tecrübe ve bilgilerimi harmanladım. üşenmedim bu saatte bunu yazdım

UMARIM birkaç kişi bile olsa okur, bilgilenir.

Cahillik insanın elinde tuttuğu en büyük silahtır unutmayın. Elinizin altında internet varken esrarın eroinin kafasını değil de kimyasal yapılarını, trip raporlarını, insanlarda yapılan deney sonuçlarını araştırın.
    Mahalledeki üç beş zibidi arkadaşın laflarına körü körüne inanmayın.

Esrarı yaşam tarzı halüne getirmiş olanlara tek bir sözüm var, vizeni pasaportunu çıkar hollandaya göç.
    Bu ülkede devletin sattığı ilacı kötüye kullanana bile hayvan muamelesi yapılıyor HAPİSANEDE ve AMATEMDE.
    İkisine de düşmemişsen zaten mezardasındır, Allah rahmet eylesin der geçerim.

Başlığı dikkat çeksin diye öyle yaptım evet Başka türlü laf anlatılmıyor bu millete

Merak ettiğiniz kafalar varsa şuradan http://learn.genetics.utah.edu/conte...ugs/mouse.html bakabilirsiniz beyni nasıl etkilediğine.

Bence bütün insanlık toplumunun en büyük sorunu işsizlik veya başka birşey değil, uyuşturucu. O yüzden böyle detaylı anlatma gereği duydum, lütfen okuyup geçmeyin çevrenizi de bilgilendirin herkese anlatın..
    Last edited by asperger; 17-05-2013, 12:33 PM.
    Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
    kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
    karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

teşekkürler arkadaşım çok iyi bir paylaşım, bende çevremdekilere anlatamıyorum bunu... kullandıkları bazı maddelerin bağımlılık yapmadığını kafasının bir kasa biradan iyi olduğunu falan söylüyorlar, ara ara kullanıyorlar ama kalıcı hasarların farkında değiller... bunlar insanların hayatlarını direk değil ama dolaylı yoldan fazlasıyla etkiler... ben şu yaşıma kadar hiç birşey kullanmadım ve bir kaybım olmadı sizinde olmayacaktır...

Yorum

Böylesine özel bir konuyu, bu kadar detayla anlatma ihtiyacın, kendin kullanmasan bile, çevrende bu tür maddeleri kullanan insanlar ve onların hezeyanlarına tanık oluşunla alakalı olmalı.Mesela ben şimdiye kadar hiç düşünmedim; hangi ot nerede yasak, ne kadar kafa yapar.Çünkü kullanmadım, kullanma arzusu içinde olmadım ve kullanan birini tanımadım. Ama eminim bazı arkadaşlara ışık tutması açısından güzel bilgiler.
      Her geçen gün insanların manevi boşlukları artıyor ve göz göre göre dünya yeni bir iklime giriyor. Değişiyoruz, çirkinleşiyoruz, monitör ve ekran başında belki günde 8 saat geçiriyoruz. Ruhumuz boş. Şükrümüz yok. Arzumuz çok...Tatminimiz yok...Azıyoruz, teskin olamıyoruz...Çıldırıyoruz...
      Tüm bu boşluğun içinde insanlar kendilerini uyuşturmak istiyor. İşimiz çok zor...

Yorum

asperger, sen neyin kafasını yaşıyorsunyaaa, fazla kompla teorisi okumuşsun anlaşılan. sana tavsiyem internette fazla zaman geçirme
        HAYAT HARCARIM LAN SENİ...

Yorum

Eminim ihtiyacı olanlar için çok yerinde bilgiler.

Tebrik ediyorum yazınız için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ebkem View Post
            Eminim ihtiyacı olanlar için çok yerinde bilgiler.

Tebrik ediyorum yazınız için.
            Teşekkür ediyorum, sağolun.

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
            cok tesekkürler cok faydali bilgiler ilgiyle okudum.
            Ben teşekkür ederim, sağolun

Orjinal yazı sahibi: hırçın View Post
            teşekkürler arkadaşım çok iyi bir paylaşım, bende çevremdekilere anlatamıyorum bunu... kullandıkları bazı maddelerin bağımlılık yapmadığını kafasının bir kasa biradan iyi olduğunu falan söylüyorlar, ara ara kullanıyorlar ama kalıcı hasarların farkında değiller... bunlar insanların hayatlarını direk değil ama dolaylı yoldan fazlasıyla etkiler... ben şu yaşıma kadar hiç birşey kullanmadım ve bir kaybım olmadı sizinde olmayacaktır...
            Çok haklısın, direk etkilemediği için güveniyorlar bu maddelere iyice sarılıyorlar. İçtiği anda karaciğer ve beyninde meydana gelen hasarları canlı olarak görebilseler içmezler zaten ama anlatamıyosun işte bunu kimseye..
            Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
            Mustafa Kemal ATATÜRK
            karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
              Böylesine özel bir konuyu, bu kadar detayla anlatma ihtiyacın, kendin kullanmasan bile, çevrende bu tür maddeleri kullanan insanlar ve onların hezeyanlarına tanık oluşunla alakalı olmalı.Mesela ben şimdiye kadar hiç düşünmedim; hangi ot nerede yasak, ne kadar kafa yapar.Çünkü kullanmadım, kullanma arzusu içinde olmadım ve kullanan birini tanımadım. Ama eminim bazı arkadaşlara ışık tutması açısından güzel bilgiler.
              Her geçen gün insanların manevi boşlukları artıyor ve göz göre göre dünya yeni bir iklime giriyor. Değişiyoruz, çirkinleşiyoruz, monitör ve ekran başında belki günde 8 saat geçiriyoruz. Ruhumuz boş. Şükrümüz yok. Arzumuz çok...Tatminimiz yok...Azıyoruz, teskin olamıyoruz...Çıldırıyoruz...
              Tüm bu boşluğun içinde insanlar kendilerini uyuşturmak istiyor. İşimiz çok zor...
              Malesef öyle..
              Malesef insanlar bu boşluğu ismini yeni duyduğu maddelerle bile doldurmaya çalışabiliyor.
              Ama hangi madde hangi koşulda üretildi, içerisindeki kimyasal ne ?
              Bunları kimse düşünmüyor, zaten insanları zombi yaptılar değerlerimiz elimizden alındı bir de kimyasal uyuşturucularla vuruyorlar topluma.
              İşimiz gerçekten çok zor..
              Teşekkür ederim, konunun eksiğini doldurdun..
              Mustafa Kemal ATATÜRK
              karavanımın hanımı olan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: queensyche
                bonzai diğer ismiyle jamaican gold sentetik esrardır. ben bunu kendi imkanlarımla üretmeyi başarmıştım, o kadar da kolay birşey bunu üretmek (içmedim tabi, içindeki zehir miktarını saptamak için ürettim ve çöpe).

sevgili asperger;

jamaican gold sentetik...hayatımı bi anda yok eden o zehir 3 ay oldu hala beynimdeki hücreler yenilenemiyor onun yüzünden..1 kere dahi olsa inanılmaz etki ve bağımlılık yapıyor.. buraya yazarken bile şuan ellerim titriyor..şimdi diyeceksin ki ne işin vardı da içtin..en kötüsü de bilmeden içmek..onun kafasını yaşamaksa beter bişey sonrasında artık baktığınız gördüğünüz herşeyin hiçbir anlamı kalmıyor sürekli sorguluyorsunuz..
                diyeceğim şu ki kandırılıyoruz!
                Ne yazık ki yenilenmez, hatta bonzainin (jwh-018) kimmyasal yapısını incelemiştim bir ara, bildiğimiz asit var ya ? veya kezzap diyelim.
                Kezzaptan tam 100 küsür kat daha yakıcı bir kimyasal içeriğindeki, ama görmüşsündür zaten içtiğin miktar çok çok küçük birşey, ve o çok çok çok küçük bir kısım bile beyindeki bazı reseptörlere bağlanıp kafası düşene kadar o bölgeyi eritiyor.
                Mesela hapçılar hep şöyle der
                "Yaa olm ilk ex attığımdaki kafayı yakalayamıyorum"
                Zannediyor ki bünye alıştı, o yüzden artık 4-5 tane yuttuğu extazi ilk deneyimindeki kafayı vermiyor
                Halk bilgisiyle hareket ediyorlar, halbuki işin aslı extazinin de kendine ait bağlandığı reseptörler vardır.
                İlk extazi yuttuğun zaman o extazi maddesine ayrılmış reseptörlerin büyük kısmı yanar, ikinci yuttuğun zaman neredeyse hepsi yanar ve artık extazi içip kafa olamazsın.
                Tabi kafa olamazsın kısmını mantıken söyledim, çünkü extazinin bağlanacağı reseptör yoktur ortada nereye bağlanıp kafa yaşatacak ?
                Ama kaç defa extazi yutarsan yut her seferinde trip yaşatır insana. Nasıl ?
                Başka reseptörlere bağlanır bu sefer, kendine ait reseptörlere gider reseptörler yanmış olduğu için içinden geçip beyne giremez bu sefer başka reseptörlere ilerler tamamen kafasına göre.
                Beynimizde milyonlarca reseptör var, kimi kafa olmamıza yarıyor, kimi yediğimiz içtiğimiz vitaminlaerin beyne gitmesine yarıyor falan çok önemli reseptörler var yani.
                Extazinin önemli reseptörleri yaktığını düşünsene ..

Uyuşturucu/uyarıcıdan ölenlerin geneli de hayati reseptörleri yaktığı için kriz geçirip ölür. Tabi şans meselesi milyonda bir veya iki tutma şansı var.

Bonzainin işleyiş şekli de tıpkı anlattığım gibi, inşallah önemli reseptörlerin zarar görmemiştir.
                Kandırılıyoruz hem de çok büyük kandırılıyoruz.

Bilsem devlet yol ve yemek paramı karşılıycak , il il ilçe ilçe gezer anlatırım bilinçlendiririm insanları.
                Sokaktan ordan burdan duyduğumuzla hareket etmek bizim en büyük huyumuz çünkü..
                Mustafa Kemal ATATÜRK
                karavanımın hanımı olan

Yorum

ulan insan okurken korkuyor bide içmek ıyyy. saol paylaşım için.
                  HAYAT HARCARIM LAN SENİ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: prodd View Post
                    ulan insan okurken korkuyor bide içmek ıyyy. saol paylaşım için.
                    Rica ederim, sen de sağol
                    Mustafa Kemal ATATÜRK
                    karavanımın hanımı olan

Yorum

Şunu da ekliyim http://learn.genetics.utah.edu/conte...ugs/mouse.html eroinin metamfetmainin falan kafasını merak edenler baksınlar.
                      Mustafa Kemal ATATÜRK
                      karavanımın hanımı olan

Yorum

ben korkudan araştıramadım bile etkisini sadece zehir hatta ölüme yol açabileceğini duymuştum..çok güvendiğim biri bana içirdi ben normal ot sanıyordum ne kadar etki edebilirdi diyordum..3sn geçmedi içtikten sonra ve başka bi dünyadaydım..ben hayatımda öyle bi kafa yaşamadım..insan merak ediyor nasıl olduğunu anlatılamaz birşey..şunu farkettim beyin hafife alınacak bir organ değil aslaa...
                        Ben de arkadaş hatrı için bir kutu ilacı kafa olcaz diye içmiştim
                        Tam 1 hafta zehir etkisi geçmedi, sonra araştırdım ne buldum biliyormusun ?
                        İlacın etken maddesi hakkında aynen şu yazıyordu(prospektüsünden değil, kimyasal bilgi veren bir kaynaktan alıyorum): "*** maddesi beyne bir kez ulaştıktan sonra atılamaz ve karaciğer tarafından parçalanamaz."
                        Soğan diye tabir edilen yere yapışıp ömür boyu çıkmıyormuş ve her alkol aldığın zaman o etken madde tetiklenip sana aynı zehir kafasını yaşatıyormuş
                        Güleyim mi ağlıyım mı, zaten hayatım o olaydan sonra alt üst oldu.
                        Mustafa Kemal ATATÜRK
                        karavanımın hanımı olan

Yorum

eminimki berbat bir duygudur..insan kendini çaresiz ve rezil hissediyor...
                          peki bonzai nin kafasını biliyormusun?

bu arada kısa not: demek ki sen gibi ben gibiler öyle arkadaşlardan uzak duracakmış...
                          Şimdi yazdığım o yazıya ters düşcek ama evet bonzai de içmiştim bir sefer
                          Ama çoğusu lise yıllarında oldu, dediğin gibi arkadaş çevresi bayaa bi etkiliyor.

Bonzaiyi içtiğimde arkadaşın biri Bob Marleyden bi parça açmıştı, kendimi o an Bob Marley hissetmiştim sanki Jamaicadayız yanımdakiler de benim sahne arkadaşlarım.
                          Birazdan rasta saçlı zenci kızlar gelicek ve ben onlara şarkılarımdan söyliycem.
                          Halüsinasyon değil de kendini o an öyle hissediyorsun garip bi duygu, kişilik olarak dış görünüş olarak tamamen istediğin birine bürünebiliyorsun.
                          Bunları yaşarken içinde hep ölücem korkusu da oluşuyor, kalbin normalin neredeyse 3 katı hızlı çarpıyor, yürüyorsun yürüyorsun saatlerce yürüdüğünü sanıyorsun ama geriye dönüp bakıyorsun ki 2-3 saat boyunca yürüdüğünü sandığın yol aslında 10-20metrelik bir yol
                          Ben daralmıştım onu farkedince, ilk dakikalarda güzel, sonradan kabusa dönüşüyor. Düşünsene bir saniye sana yarım saat gibi geliyor, içinden hiç çıkamayacakmış gibi olup boğuluyorsun..
                          Bu boğulma olayına "bad trip" deniyor yani "kötü deneyim" ama bugüne kadar bonzai veya jamaican gold içip te sevenine hiç rastlamadım..

Ha bir kötü yanı da var tabi, kişiliği sağlam olmayan insanlar tek içimde bile travma yaşayabiliyor. Beyin formatlanabilir yani
                          İçmek için değil ama arkadaşlarına kişilik testi yapmak istiyorsan güzel bir madde
                          Last edited by asperger; 20-05-2013, 03:40 PM.
                          Mustafa Kemal ATATÜRK
                          karavanımın hanımı olan

Yorum

Ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş.

Yorum

bense içtiğimde varoluşla yok oluşu gördüm hissettim ve yaşadım..bi anda nerde olduğunu çözmeye çalışıyorsun önce bir..sonra ben herşeyin yok olduğunu görüyordum siliniyordu gördüklerim birden o an kapıya doğru koşarken bi anda kendimi odanın başka bir köşesinde varolan herşeyi görüyordum sonra tekrar silinip aynı hareketi 2 saat boyunca yaptığımı hatırlıyorum ..ayrıca ölüm korkusu ve kötü bir yola düşcekmişim korkusunu yaşadım..saatler birbirine karışıyordu bi anda hızlıca geçiyormuş gibiyken bi an duruyordu sanki yavaşlıyordu o anlarda çok az kendime geliyordum belki 5sn lik gelişlerim oluyordu ne zaman geçicek geçicekmi diyordum endişeyle korkuyla dehşete kapılarak karşımda arkadaşım izliyordu beni bense ona 2 saat boyunca nerdeyim ben? diye sormuştum..kurtar beni nolur diye de yalvarmıştım..ama en kötüsü bana böyle bir etki yapacağını hiç söylemedi...bi anda o kafayı yaşayınca hayatım sonrasında mahvoldu unutkanlıklar depresyon hayatımdan herkesi çıkarmıştım artık ve işimden istifa edip hiç kimsenin olmadığı yaşamadığı bir yere tek başıma gidip günlerce kalmıştım..ver hergün gece gündüz ağlayarak halüsinasyonlar görerek zor bela kurtuldum etkisinden..
                              Bu kadar ağır etki ettiğine çok üzüldüm.. Zehirlenmişsin, zaten zehir kafası yaşatıyor normal bi kafa değil onunki
                              Ben de 1 hafta depresyondan çıkamamıştım, arkadaş sözüyle hareket edersen böyle olur işte çok pişman oluyoruz çok ..
                              Mustafa Kemal ATATÜRK
                              karavanımın hanımı olan

Yorum

İşleniyor...
                              X