Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kudret narı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kudret narı

arkadaşlar midemde ki rahatsılıklar için( reflü ve helicopyriobactaria) kudret narı kullanıyorum ama içinde kantaron ve kediotu da barındırıyor. paxera kullandığımı için bunu kulllanmaya tırsıyorum. hiç tevrübesi olan var mı?
    THE FORCE BE WİTH YOU !!!

reflü bende de var özellikle hamile kaldıgım dönemden beri aşırı rahatsız etmeye başladı.. narı falan bilmiyorum ama ılık süt iyi geliyor.. artı yemek yedikten sonra 20 25 dk yatma..şekerli şeylerden çok sıcak seylerden uzak dur ve cok yeme o zaman olabildiğince hafifliyor.. birde caviskon diye bir surup var çok iyi geliyor ama ben içemiyorum kusuyorum içtiğimde onuda deneyebilirsin..geçmiş olsun

Yorum

kudret narını kullanın kesin çözüm annemde kullandı çok iyi geldi mide raatsızlığında iyi ve tedavi ediyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anakin View Post
        arkadaşlar midemde ki rahatsılıklar için( reflü ve helicopyriobactaria) kudret narı kullanıyorum ama içinde kantaron ve kediotu da barındırıyor. paxera kullandığımı için bunu kulllanmaya tırsıyorum. hiç tevrübesi olan var mı?
        geçmiş olsun .
        eşim mide kanması geçirmişti.
        tabi ondan önce reflü sizin dediğiniz galiba midede bulunan bir mikrop ismi..
        yani sonunda kanamaya kadar gitti.
        neyse özel dr. filan .
        şimdi iyi .
        bizde kutret narından çok faydalandık .
        ama şu var ben izmirdeyim .
        bizim buralarda komşuların bahçelerinde filan veya tatil yerlerinde dikerler ve ben onlardan aldım .
        tabi olarak yani .
        bıçak değdirmeden elimle balın içine koydum .1 ay beklektim .
        aç karnına çok iyi geldi.
        şükür ş,mdi çok iyi .
        eğer sizde bulabilirseniz meyvesini..böyle yapabilirsiniz.
        veya sipariş verin derim .
        hazırların içine havuç filan koyuluyor .
        .bir de ben yağın içine eziyorum onu .
        yaralara filan çok iyi geliyor .
        benim küçük onunla büyüdü diyebilirim .
        rabbimin verdiği hastalıklara kesin şifasınında veriyor.
        geçmiş olsun .
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Kudret narını aktarda sifalı bitkiler satan yerlerde var. Yan etkisi olduğunu düşünmüyorum.

Yorum

ben aktardan aldım macun şeklinde. 2 ay kullanın dedi. bende öyle yapacağım. açıkçası daha önce garip mir antibiyotik kürü verdiler günde 3 gram!!! 1 hafta anca kullanabildim ki 1 ay kullanmam gerektiğini söyledi doktor.hayatımı kararttı . bir daha asla kullanamam o antibiotikleri şimdik kudret narını herkes tavsiye ediyor sizin gibi. inşallah iyi gelecek
            THE FORCE BE WİTH YOU !!!

Yorum

İşleniyor...
            X