Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rexapın xetanor tolvon dideral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rexapın xetanor tolvon dideral

Arkadaşlar anksiyete bozukluğuna bağlı dizziness (denge bozukluğu) ve sürekli gerilim tipi baş ağrısı sebebiyle bu dört ilacı kullanmaktayım şu an xetanora başlayalı dört hafta olucak nerdeyse tolvonu bir haftador rexapini üç gündür dideralide üç haftadır felan kullanıorum bu kadar ilaca rağmen şu an bende hiç bir değişiklik yok xetanordan öncede dört ay kadar efexor kullandım ama hiç bi işe yaramadı,şu andada sadece durgunluk halsizlik hissediyorum ama denge bozukluğum ve daha sonradan oluşan tik bozukluğum devam edio ilaç kullanmaktan nefret ediorum hele bi işe yaramadığını gördükçe dahada nefret ediyorum hastalığım bir buçuk yıl önce başladı gitmediğim doktor kalmadı en sonunda bütün tahlillerde filmlerde mrlarda birşey çıkmayınca psikolojik olduğu anlaşıldı ve bu süreçte beni çok yıprattı çok soğuttu tahmin edeceğiniz gibi şimdi merak ettiğim bu ilaçlar işe yarayacakmı bunları kullanan varmı aranızda ayrıca rexapin kilo aldırıyormuş çok tırstım bunu görünce üç gün oldu başlayalı henüz bir iştah belirtim yok tam tersi tolvona başlayınca iştahım birden kesildi gibi bu ilaçları kullananlar ne olur yorum yazsın

bu kadar ilaç çok fazla ve bu ilaçlar da dizziness yapabilir. bir faydasını görmediğine göre hemen kes. başka hastane ve başka doktorlar dene.

Yorum

ben hiç yemiodum doktor özellkle rexapin verdi..1buçuk ayda 7 kilo aldm, dün de ilacımı deiştirdi..doyma hissim yitmişti devamlı yiyodum sofradan kalkıp sofraya oturuodum
      Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
      Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

bir buçuk ayda 7 kilomuu üf yaa ilk yazan arkadaşım bu ilaçlar bile fayda etmiyorsa başka doktora gitsem ne olucakki oda ilaç vericek ben ne yapıcam yaaa aklım çok karıştıı neyse bir ay daha kullanıyım bu ilaçları gene fayda görmessem içmem

Yorum

lutfen doktorda olsa cokta guvenmeyin
          bu kullandiginiz icinde bide antipsikotik yesil recete var hastaliginiz iyi teshis edilmemis olabilir baska bir universite hastanesine tam tesekkullu
          orda sizin teshisinizi dogru koyabilirler gecmis olsun

Yorum

psikiyatrik ilaçlar hemen etkisini göstermiyor
            bir aydan sonra başlıyor etkisi
            genel olarak yazıyorum
            insandan insana farklılık gösteriyor mesela birine kilo yaparken birini zayıflata biliyor
            bu ilaçları tanımıyorum ,ama bir dok baglı kalmayın , bir kaç dok fikrini alın ve size yarayan ilaçı için
            ve özellikle psikiyatrı için genc doktor secin bana kalırsa dogru ilaçı onlar veriyor yeni nesil ilaçlar gibi.

Yorum

benimde gerilim tipi baş agrım vardı, hatta tomografi bile cektirmiştim ve sırt agrısıda yapıyordu yanma, uyuşma, karıncalaşma,şiddetli agrı bana lustral yeterli geldi ama iki sene cektim baş agrısını bu ilaçı bulana kadar.

Yorum

doktorum bulunduğum şehirdeki en ii doktorlardan biriymiş araştırmalarıma göre zaten kendisini başka bi psikiyatrist tavsiye etmişti hem psikoterapist hem psikiyatrist dpoktorum ilaç yanlısı diil o düzenli olarak terapiye gitmemi istiyor ona kalsaydı sadece xetanoru verirdi ben gece hiç uyuyamıyorum birde sonradan oluşan tik gibi şeyler oldu bende bu yüzden ilaç vermesini istedim benim terapiye gidecek ne zamanım var ne de o kadar para verebilirim rexapini tik bozukluğum için verdi tolvonu uyku için ve xetanırun etkisi arttırmak için zaten bunlar bi günde verilmiş ilaçlar diil faydasını görmüyorum dedim öle eklendi bunlar ama bende acaip direnç var galiba hiç bi değişiklik yok yan etkide yok yani daha önce effexor kullandım dört ay hiç etkisini görmedim lustralde kullandım oda fayda etmedi galiba benim tek çarem terapi almak olucak ama az daha beklicem bakalım

Yorum

yokmu bu ilaçları kullanan

Yorum

işe yaradımı ve ne kadar sürede etki ettiler

Yorum

şu an rexapini 2,5 mg xetanor 30 mg tolvonuda 10 mg kullanıorum tolvon hiç uyutmuyo beni ya rexapini ne kadar süre kullandın ve kaç kilo aldırdı?

Yorum

umut sana tolvonu ne için vermişlerdi

Yorum

İşleniyor...
                        X