Duyuru

Collapse
No announcement yet.

wellbutrin kullananlar yardım lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

İlaca başlayalı 4-5 gün oldu. uykusuzluk bilinen en öncül yan etkisiymiş ama ben hala uykuyu çok seviyorum. Kilo kaybı, iştahsızlık yapar yazıyor prospektüste, ama ben aynı yiyorum hatta hırsımdan çok yiyorum. Benim kullandığım 150 mg. Ani sinirlilik halleri yaptı. Birden alevlenip çocuklara bağırıyorum. Eşim sana bu gün bir haller olmuş dedi. Ona da çattım çünki. Ama sürekli değil, hemen geçiyor öfkeniz, saman alevi gibi. İlaç aldığınızı hissetmiyorsunuz bile. 2 gün önce bakkala girmişim, ekmek almışım, parasını ödemeden çıkmışım. Ertesi gün haberim oldu. Bakkalcı hanım söyledi. Şok oldum, hiç yapmadığım bişi. Ani akıl gitmeleri yapar diye okudum ekşi sözlükten. Bilmiyorum. Sıkıntı yok.

Yorum

hemen hemen etkili antidepresanların hepsini kullandım.son gittiğim doktorun bana velbutrini yazması kafamda soru işareti yarattı.zaten ciddi derecede iştahsızlık yaşıyordum.(bazen günde bir öğün yemek gibi) velbutrininde iştah kapama gibi bir yan etkisi olduğunu biliyordum.o yüzden başlamadım.kullananlardan şunu öğrenmek istiyorum.1)iştahsızlık yeme miktarında azalmamı yeme isteğinde azalmamı şeklinde 2)tat alma duyularında bir bozulma oluyormu (sigarayı bırakma etkisinin bunla bağlantılı olduğunu düşünüyorum).eğer sigarayı bırakmayıda yemek yemeyide azaltan etki tat reseptörlerini bozarak oluyorsa kötüdür.çünkü yemekte sigarada zevkle ilgili şeylerdir
      Last edited by ginsengg; 08-06-2013, 01:03 AM.

Yorum

İşleniyor...
      X