Duyuru

Collapse
No announcement yet.

citoles kullanmaya başladım bilgi lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• citoles kullanmaya başladım bilgi lütfen

slm arkadaşlar.. ilaç fobim var ve hiç bi ilacı içemiyorum. dr bunu belirttim ve en az yan etkisi var diye citoles verdi. bende anksiye bozukluğu var. kullananlar bişeyler yazabilir mi?

ben kardeşini yani citol'u kullanıyorum ..
    gerçektende hafif bir ilaç ..
    tabiki bünyeye göre değişiyor ..
    iljk zamanlar bende ağız kuruluğu yapmıştı..
    başka bir ters etkisi olmadı ..
    3 hafta beklemenizi tavsiye ederim ..
    ondan sonra etki başlıyor ..
    hayat b,iraz daha düzene giriyor ..
    tekrar geçmiş olsun ..
    bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

bende citol çok kullandım.. ve memnundum da.. aynısı ise problem yok. ben de deiiğim gibi ilaç fobisi var. .ilk olarak paxsil yazmıştı aman aman dedim asla kullanmam.. citol kullamdım o iyi idi deyince citoles verdi. bakalım..ilk bir hafta yarım içeceğim sonra tam olarak içeceğim.. artık iy iolmak istiyrum.

sizin neyiniz var?

Yorum

işallah iyi gelir ilaçlar ..
        ama eğer yapabiliyorsan terapide almanı öneririm ..3 hafta sabret bak ve ilaçlara güven..
        acı ,atak yaşamaktansa ilaç kullanmak daha mantıklı ..
        tekrar geçm,iş olsun...
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Terapi alıyorum bir aydır. ve iyi bir merkezden alıyrum. çok iyi geliyor.

Yorum

Başka kimse kullnamadı galiba

Yorum

citoles yan etkisi olmayan çok güzel bir ilaç ben kullandım devam etmeni tavsiye ederim.
              <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

şu an bulunduğum şehirde bulamadığım için kullanamıyorum bulsam devam edicem.
                <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

Bende citolesle aynıymış sanırım losiram kullanıyorum şunu diyebilirim, bana göre tabi paxil ve efexordan daha iyi bir antidepresan türü diyebilirim.(bana göre).. geçmiş olsun..
                  Last edited by byank1; 29-11-2010, 06:07 PM.

Yorum

Citoles oldukça hafif bir ilaç ,ancak her bunyede etki ve yan etkileri farklı olabilecegi için başkalarıyla kıyaslama yapmak hata olur ,eger bir sorun olursa dr una başvurmanı tavsiye ederim.
                    ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

tşk bakalım bekleyip görelim

Yorum

ilaç hafiften bi mide bulantısı yapıyor. inşalalh geçer yakında.. bide böyle çenemde uyşukluk var gibi..

Yorum

1 aydan beri citoles kullanıyorum daha bi faydasını göremedim biraz zaman gerekli sanırım

Yorum

ben kullanıorm suan suratımda bir zayıflama oldu ve dişlerim sanki şiş gibi yani çok az gösteriyor sanki ilaçı kullandıımdan beri oldu ne acaip

Yorum

İşleniyor...
                            X