Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Panik atak paxil atarax dr'den geliyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Panik atak paxil atarax dr'den geliyorum

hergün düzenli paxil alıyorum yarım 10mg, 4 sene paxil kullanmıştım iyi gelmişti ara verdim, pa çöl sıcakları ve nem olunca bu yaz tekrarladı, doktora gittim lustral ve atarax verdi 5 dkk dinlemedi bile yazdı yolladı
    bende gıcık odlum haliyle paxil ve atarax aldım yarım yarım başladım, parçalı bulutlu havalarda bende tuhaf duygular oluyodu nefes alamama nefesim yeterli değilmiş gibi ıh ııh gibi sesler çıkarıyordum, rejimdeydimde atarax baya kilo yapmıştı bugun akşama kadar bişey yemedim kahve 2 yudum içtim o kadar, akşam açlık hissi ve yemek yemeye oturdum ama bi lokma aldım nefesim kesilicek gibi oldu beynime oksijen gitmedi nefes alamıyodum abi yalvarırıım hastaneye gidelim dedim,ve attım kendimi arabaya gittik ekg çekildi ,tansiyonum ölçüldü dilimin altına bi sprey sıkıp hap verdiler çiğne dediler, sonra serum bağlandı, ve iğnede yapın dedim yaptılar, kan örneği aldılar tahlil için labarotuar a yolladılar,1 saat hastanede kaldıktan sonra tahlil sonucunda kalbinde bişey yok dediler ve eve geri yolladılar, şuan evdeyim yıllar sonra bu duyguları yaşamış oldugum için kendimi çok şansız ve berbat hissediyorum halen ölüm kaygısı yaşıyorum beynimin yarısıda öl artık kurtul diyor sizdede aynı duyguları yaşayanlar var mı?
    slm

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
    Geçmiş olsun, rahatsızlık geçirmişsiniz. Geçer, bir şeyiniz kalmaz merak etmeyin.
    Tskler hepimize gecmis olsun ama halen iyi degilim gogsumde aogri var ayaklarim buz gibi acaba usutmekten mi agri var gogsumde anlayamadim hergunum iyi geciyordu bu kapali havalar karabulutlar bana yaramiyo acaba romatizmami var anlayamadim
    slm

Yorum

Bence bu ilaçları falan bırakın. Bu şekilde bir çözüm olmaz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abalı View Post
        Bence bu ilaçları falan bırakın. Bu şekilde bir çözüm olmaz...
        Ilaci biraktigim icin zaten bu haldeyim!!keske birakmasaydimda bunlari yasamasaydim ilac tamir edici ozellikli paxil kisa sureli kullanimda etki etmiyor ben baslayali 4 gun oldu oda yarim aliyorum 10mg hemen etki etmemesi normal
        slm

Yorum

İşleniyor...
        X