Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prozac ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Prozac ?

merhaba arkadaşlar..bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum..son zamanlarda kaygım epeyce arttı,,hatta deneme sınavlarından korkup girmemeye başladım..başarısız olucam endişesi yiyip bitirdi beni..bugün doktora gittim,,sınava bağlı anksiyete bozukluk dedi ve prozac yazdı..bir haftada etki eder tekrar ders çalışmaya başlıyabileceksin,,bu ilaç iyi bir ilaç dedi..biraz önce içtim bitane bu ilaçtan..sersemlik ve uyku hali olmadı,,bu sevindirici bişey..bu ilacı içip yarar gören,,anksiyetesini geçirenler var mı acaba..?şimdiden teşekkürler...

valla banada bi ara anksiyete demıslerdı lustral falan fılan yazmıslardı 3 gun 4 gun ıctım baktım degısıklık yok bıraktım prozac genelde mutsuz ınsanlara verılen bi ilaç diye bılıyorum korkuları olanlara endişeli insanlara falan sağlam bir ilaç olmasına rağmen dedıklerıne gore doğru yanı faydasını görmen gerekiyor bence

Yorum

tek sorun fazla heyecanlanıp,,sınavlardan kaçar oldum..onun dışında bi problem yok..ve bu sorunu kısa sürede bu ilaçla aşarım inş..uzun süre dikkatimi toplayamadığım içinde bu ilacı vermiş olabilir..bu yıl bitsede kurtulsam bu tür problemlerden

Yorum

aman takma kafana aslında insanın kendı ıradesı olduktan sonra ilaç falan hıkaye ama tabi bunlarda destek olabılır iradeye =) en guzelini ben yapıyom valla sınavmıs falan filan ummmrumda degil liseye girerkende boyle yapmıstım 395 puan almıstım yıne aynısını yapıcam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ogulcan View Post
          aman takma kafana aslında insanın kendı ıradesı olduktan sonra ilaç falan hıkaye ama tabi bunlarda destek olabılır iradeye =) en guzelini ben yapıyom valla sınavmıs falan filan ummmrumda degil liseye girerkende boyle yapmıstım 395 puan almıstım yıne aynısını yapıcam
          başarılar

Yorum

teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
            X