Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prozac

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

benim annem kullandı bu ilacı bir süre ama aşırı derecede uyku ve kas ağrısı yaptı..iştah kesiyo birde

Yorum

ben daha bugun kullanmaya basladım prozac bende ılk gunden bı rahatlama we daha sakın yaptı umarım dahada ıyı olur daha once senaguel kullandım ama bu bambaska duzenlı kullaırsak faydasını goruycemızı dusunuyorum

Yorum

bence çok iyi bir ilaç
        cinsel isteklerde azalma olabilir
        anında etki gösterir

Yorum

Yalan!!!

Arkadaşlar aşağıda prozacc adlı ilaca yan etkileri hakkında hafif nedenler yazan arkadaşlar tamamen yanlış bilgi vermektedirler. Bu ilacı kullanmayın kısırlık yapıyor. Bu güzel cümleleri kuran arkadaşlar ilaç mümessilleri. Bunlara kanmayın sağlık istiyorsanız bedeni yorgunluk yaratın kendinizde. Sürekli spor yapın bedeninizi yorun başka birşey düşünmemeye itin kendinizi. Aksi taktirde ilaçlar sizi sadece etkisiz hale getirir kalıcı çözüme itmez.

Yorum

Re: Yalan!!!

Orjinal yazı sahibi: sevenpro
            Arkadaşlar aşağıda prozacc adlı ilaca yan etkileri hakkında hafif nedenler yazan arkadaşlar tamamen yanlış bilgi vermektedirler. Bu ilacı kullanmayın kısırlık yapıyor. Bu güzel cümleleri kuran arkadaşlar ilaç mümessilleri. Bunlara kanmayın sağlık istiyorsanız bedeni yorgunluk yaratın kendinizde. Sürekli spor yapın bedeninizi yorun başka birşey düşünmemeye itin kendinizi. Aksi taktirde ilaçlar sizi sadece etkisiz hale getirir kalıcı çözüme itmez.
            ABARTMISSIN BİRAZ BENCE. HEPİMİZ İLAÇ MÜMESSİLİ MİYİZ? YADA SEN NE KULLANDINDA KISIR KALDIN YADA BÖYLE DÜŞÜNDÜN?

Yorum

4 hafta önce filan fulsac 'a başladım.Şu an 60 mg fulsac(3 adet)ve20 mg zedprex (1 adet) alıyorum. Bu ilaçların içindeki madde her ikisin de de fluoksetin dir.Sanırım prozac ın (kullanmadım hiç) içindeki madde de fluoksetin.

------loya etki gösterdiğini belirtmiş daha ilk günden .ben de çok fazla bir değişme olduğumu sanmam şu ana dek.toplam 80 mg fluoksetin alıyorum.bence yüksek doz.

fulsac ve zedprex bende önemsenecek bir sorun oluşturmadı.örneğin kabızlık,uyku gibi...belki biraz rahatlık yani uykuya azcık meyil yapıyordur bende bilmiyorum.ama ne ilaçlar var uyku yapabilen Anafranil örnek olarak neler çektim yahu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erik
                4 hafta önce filan fulsac 'a başladım.Şu an 60 mg fulsac(3 adet)ve20 mg zedprex (1 adet) alıyorum. Bu ilaçların içindeki madde her ikisin de de fluoksetin dir.Sanırım prozac ın (kullanmadım hiç) içindeki madde de fluoksetin.

------loya etki gösterdiğini belirtmiş daha ilk günden .ben de çok fazla bir değişme olduğumu sanmam şu ana dek.toplam 80 mg fluoksetin alıyorum.bence yüksek doz.

fulsac ve zedprex bende önemsenecek bir sorun oluşturmadı.örneğin kabızlık,uyku gibi...belki biraz rahatlık yani uykuya azcık meyil yapıyordur bende bilmiyorum.ama ne ilaçlar var uyku yapabilen Anafranil örnek olarak neler çektim yahu.
                yüksek dozda içiyorsun.ama yüksek doz çabuk etkisini gösterir diye birşey olduğunu sanmıyorum.bence biraz azalt ve en az 2 ay etkisini göstermesini sabırla bekle.bir de aynı etken maddeyi içeren iki farklı ilaç içmenin sebebini anlayamadım.çeşit mi yapıyorsun yoksa)
                ben 1 adet 20 mg fulsac içiyorum günde...

Yorum

jundarc, zedprex hakkında; doğru belki hiç farkı yok 2 hapın fulsactan.
                  o kadar mühim değil benim zedprx mi fulsac mı almam bence.
                  Bir de ilk 8 gün filan sadece 20 mg aldım sanırım.1 gün 75 mg Anafranil almıştım,2.gün 34,5mg yani yarım aldım sonrada almadım galiba.Uyku yaptığından kullanmıyorum.
                  Bir siteden bir doktora sordum bilmiyorum artık doktormuydu(www.doktorsitesi.com du galiba adresi).tek başına fulsac kullanılcaksa 80-100 mg yaralı olabileceğini belirtmiş.!!!!!!Galiba fusac ın prospektüsünde yazan sınır -günlük 80 mg.

Yorum

arkadaslar bendede anksiyete bozuklugu panik atak bide yavas yavas sosyal fobiye meyil var 7 aydır tedavi oluyorum prozac kullanıyorum yanında bide rexapin verdi doktor bu ilaçların faydasını görüyorum artık eskisi kadar heyecanlanmıyorum ellerimdeki titreme dışında hersey iyi gidiyor prozac sizdede heyecanı dindirdimi merak ediyom tesekkürler [/b]
                    imkansız diye birşey yoktur

Yorum

arkadaşlar bu başlık 2005'de açılmış, cevap yazmak için biraz geç değil mi :lol:

Yorum

konu bizi bağladıktan sonra ne farkeder :lol:
                        imkansız diye birşey yoktur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahsenn
                          konu bizi bağladıktan sonra ne farkeder :lol:
                          orası öyle, doğru :lol:

Yorum

prozac yaygın anskiyetede de etkili mi?

arkadaşlar,

prozac yaygın anksiyete'de de etkili mi?

güvenle kullanılabiliyor mu?

Yorum

güzelim ben o ilaçları 1 sene kullandım.tamamen psikolojik.içersin fayda göreceğini umarak içersen mutlu olursun faydalı dersin. ama bişeyi etkilemez diye içersen faydasını göremezsin. ben boşuna kullandım bu ilaçlar uyuşturup uyutmaktan başka bi işe yaramıyor. 50 kiloyken 68 kiloya kadar çıktığımla kaldım.pişmanım

Yorum

prozac zayıf bir ilaçtır. başka ilaçlara geçirmesini isteyin doktorunuzdan.

Yorum

İşleniyor...
                                X