Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nolurr cvp verin TOFRANİL

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nolurr cvp verin TOFRANİL

arkadaşlar kafayı yicem sürekli yeni ilaç edronax kullanıodum xetanorun yanında çok fena kabız yaptı ve anormal terletti azaltarak kestim doktor şimdi xetanora ilave tofranil verdi nedir bu, benim hastalığım y. anksiyete bozuklğu ve saplantı,bu tofranil ne için kullanılır kullanan varmı aranızda yan etkisi ne kilo aldırıyosa içmem,ve bununla iyileşen oldumu nolur sorularıma cvp bence kullananlar doktordan çok daha iyi bilir ilaçları çünkü yaşayan anlar en çok...bu arada gecede risperdal 1 mg kulllanıorum

neden kimse cvp vermio bunu kullanan yokmu yaaa bu akşam başlıcam ve ne olduğunu bilmeden başlamak istemiyorumm nolur yazın kullanmış olanlar

Yorum

burda bilgisi olan birileri olsaydı yazardı size,herhangi bir ilaç başkalarında gösterdiği etkiyi siz de göstermeyebilir kullanmadan bilemezsiniz. google dan araştırın şimdi ben desem ki çok kötü bir ilaç kullanmayacak mısınız. bu ilacı uykusuzluk için de veriyorlar gevşetici, rahatlatıcı bir etkisi var çok fazla da bir bilgim yok. geçmiş olsun.

Yorum

Tofranil çok eski bir ilaç...Yan etkileri biraz fazla...Tabi bünyeden bünyeye değişir...Fiyatı çok ucuz olmasına rağmen benim için efexordan prozactan paxilden daha etkiliydi...Uyuklama sersemlik ağız kuruluğu iştah artması gibi yan etkileri bende olmadı...Daha çok yan etkileri böbrekle falan ilgili zaten ilaçın içindede yazıyordur...Uyku için vermiştir doktor bence kabuslar falan varsa onun için olabilir...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dizzy View Post
          arkadaşlar kafayı yicem sürekli yeni ilaç edronax kullanıodum xetanorun yanında çok fena kabız yaptı ve anormal terletti azaltarak kestim doktor şimdi xetanora ilave tofranil verdi nedir bu, benim hastalığım y. anksiyete bozuklğu ve saplantı,bu tofranil ne için kullanılır kullanan varmı aranızda yan etkisi ne kilo aldırıyosa içmem,ve bununla iyileşen oldumu nolur sorularıma cvp bence kullananlar doktordan çok daha iyi bilir ilaçları çünkü yaşayan anlar en çok...bu arada gecede risperdal 1 mg kulllanıorum
          Doktor Edronax yerine Tofranil vermiş. Edronax sadece Norepinefrin geri alımını inhibe eder, serotonerjik sistemle ilgisi yoktur. Tofranil ise Serotoninin yanında Norepinefrin gerialımınıda inhibe eder.

Tofranil Panik atak tedavisinde çok etkili bir ilaçtır, hatta yeni nesil ilaçlar tofranilin iyileştirme gücüne göre değerlendirilir, ancak yan etkileri sebebiyle pek kullanımı yaygın değildir. Sıkıntıları azaltmada etkili bir ilaçtır.

Tofranilden kaç mg kullanacağın ve ne kadar kullanacağın çok önemli, ilacın senin üzerindeki etkisini kullanmadan bilemezsin.

Yorum

cvp verdiğiniz için çok saolun arkadaşlar,sabah akşam 10 mg alcakmışım dün gece aldım ve çok iyi uyudum hatta zor uyandım hala uykum var huzursuzluğumu azalttı biraz.çok teşekkürler ilginize inşallah iştah açmaz ve kabız yapmaz ilaçlar yüzünden obez olmaktan korkuyorum

Yorum

İşleniyor...
            X