Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cipralex ve muayene ihmalkarlığı :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cipralex ve muayene ihmalkarlığı :(

Merhabalar. üye bilgilerimde de görebileceğiniz üzere yeniyim..yaklaşık 2 sene önce doktora gittim kaygı endişe ve isteksizlik gibi şikayetlerle.. Bunun üzerine cipralex 10 mg kullanmaya başladım...başalrda çok düzenli kullandım, biraz uyku yaptı sonra alıştım ve hayat enerjim yerine geldi öz güvenim arttı vs. Doktorumun ön gördüğü kullanım süresi yaklaşık 6 aydı ama ne ben doktora gdebildim ne de ilacı bırakabildim..

yaklaşık 2 sene oldu ve ben hala kullanyorum ve doktora da gitmedim..Bu aralar çok düzensiz kullanmaya başladım ve son 4 gündür ilacım bittiği için içemiyorum ve fena halde çarpıntı ve heyecan gibi şeyler olmaya başladı.. Artık bu ilacı kullanmak istemiyorum çünkü hiç birşeye üzülemez ağlayamaz oldum..hislerim alındı resmen ve bütün bunlar olurken de İstanbula taşındım Şimdi doktora gitmek istiyorum önereceğiniz birileri avrsa lütfen özel mesaj atabilir misinz? Bir de tavsiyeleriniz nelerdir

istanbulda avrupa yakasındaysan çapa tıp fakültesi psikiyatri polikiliniğine gidebilirsin.

Yorum

İstanbulun hangi yakasında oturuyorsunuz
      Vefa, vefa…Ey vefalıların en vefalısı!
      Vefayı veren Sen’sin.Vefalı da Sen…
      Ya bizde vefa…

Ne gelen vardı, ne giden. Rıhtımlar tenhaydı. Hiç mi kalmadık anlaşılamamanın yalnızlığında? Ah, sabırla bekleyebilseydik gönül! Her zaman hazır bulacaktık kıyıdaki yelkenliyi. Görememişsek körlüğümüzdendir...

Yorum

Cipralexi kullandım.Esnediğinde ağzını kapatamıyorsun kasılıp kalıyo ağzın.2 yıl çok uzun kullanmışsın ama.Doktor kontrölünde bıkarkmanı tavsiye ederim.

Yorum

Ben anadolu yakasında oturuyorum... Önerebileceğiniz bir uzman var mı yoksa herkesin bahsettiği gibi direkt Çapa ya mı gideyim?
          Last edited by maisky; 11-12-2011, 01:41 AM.

Yorum

İşleniyor...
          X