Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Efexor XR Sorunum :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Efexor XR Sorunum :(

Efexor'a Başlayalı 2 Hafta Oldu 4 Gün Önce Bıraktım Bir Miğde Bulantısı Bir Korku Hissi Neyapacağımı Şaşırdım.. Miğde Bulantısı Yan Etkilerinde Yazıyor Ama Nedensiz Bilmediğim Birşeylerden Korkmak Gibi Bir Açıklama Yok Birde Bundan 2 Ay Önce Falan Kendi Çapımda Bir Olay Yaşadım Aklıma Geldikce Moralim Bozuluyor Beter Oluyor Birşeylere yoğunlaşıyorum Unutuyorum Gece Yatağıma Yatınca Aklıma Tak Geliyor Bu İlaç Öyle Birşeyki Saten o Olaydan Korkuyordum İyice Üstüme Geliyor Kötü Düşüncelere Sahip Oluyorum Birde Birşeyden korkuyorum ama Neyden onu Bilmiyorum Çok Saçma Demi Ne yapcağımı Şaşırdım yardım edin.:tinysmile_cry_t2:

brz sabretceksin yapck bşy yok

Yorum

hocam sabretmesine ederimde Bu korkularım ne olacak.. yaşadığım bir olay var öyle kız meselesi falan fıstık değik bayaa geniş çaplımı desem nedesem bir olay yaşadım anlatmak isterim özelden çok aşırı derecede korkutuyor ne yapmalıyım. birde başka korkum var ama neyden korkuyorum bilmiyorum.. ney korkutuyor bilmiyorum evin içinde gezemez oldum.. yardım edin allah aşkına

Yorum

Efexor'un böyle bir alışkanlık bağımlılık yaptığını baştan biliyordum doktorumla konuştuk efexor başladık bırakma olayını düşündüm biraz güvendim kendime bırakırım ederim diye 2 hafta geçti.. bu sefer değişik bir duygu işte Tolvon Diye Bir İlaçla Alıyordum Gece Aşırı Derecede Kendimi Kaybetme Oldu Altıma Kaçırmalar vs. gözlerim Açık Ama Konusamama 3 saat Böyle Sürdükten Sonra Acile Kaldırdılar Tam 7.5 Saat Sonra Kendime Geldim Sonra Birdaha İçersem Namerdim Dedim Bıraktım 2 Tane Şikayetim Var Korku yaptı birde mide bulantısı şimdi zofram kullanıyorum bulantı için nafile çözmüyor :S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mustafa11 View Post
          hocam sabretmesine ederimde Bu korkularım ne olacak.. yaşadığım bir olay var öyle kız meselesi falan fıstık değik bayaa geniş çaplımı desem nedesem bir olay yaşadım anlatmak isterim özelden çok aşırı derecede korkutuyor ne yapmalıyım. birde başka korkum var ama neyden korkuyorum bilmiyorum.. ney korkutuyor bilmiyorum evin içinde gezemez oldum.. yardım edin allah aşkına

korkularını özelden yazabilirsin bana yaşını felanda yazarsan iyi olur....

Yorum

Hocam Çok Mutsuzdum Aşırı Derecede Hiç Birşeyden Zevk Almıyordum. Birde Dedim Ya Bir Olay yaşadım Diye Onu Unutmak İçin Değil o Olay Aklıma Geldikce Beni Beter Ediyordu Kendimden Nefret Ediyordum.. İşin Büyüceğini Fark Ettim. Dahada Kötü Şeyler Olmasın Diye Doktora Başvurdum Şimdi Mutsuz Olmaya Razıyım Tek İsteğim, Şu Miğde Bulantım Geçsin.. Birde O Sebepsiz Korkularım Gitsin.. Birde Şu Yaşadığım Olaydan Korkmamak Bu Olaydan Korkmamak için Birilerin Bana Destek vermesi Lazım Bazılarına Açılmam Lazım Ama Ne Yazıkki Bazı Nedenlerden Dolayı Pek Fazla Arkadasım Yok Türkiyede Webmaster oldugum için genellikle değilde 7/24 Saat Bilgisayar başında Kalıyorum.. hocam yardım edin..

Yorum

Flood yapmışlık olmasın ama yardım edeccek .?

Yorum

Adam Öldürmedim Merak Etme

Yorum

Dostum sıkıntılarını giderecek efexordan daha hafif ilaçlar var cipram,paxil vs.. sen gene de benim yazdığım isimlere takılma doktoruna danış burdaki her insanın yapısı rahatsızlığı ve bünyesi farklıdır verilecek tavsiyeler sana daha da zarar verebilir.

Yorum

allah kahretsin bu bilgisayarı. tüm sorunların altında bu meret yatıyo aslında

Yorum

Bilgisayar + Sorun
                      Efexor + Ölüm
                      Ölüm + Cehennem

Yorum

Moderatör neden konuyu kilitlemiyorsun ilaç isimleri şu ilaç böyle şu şöyle neden böyle oldu bu site anlamıy-orum.Kardeşim ilacın hakkındaki fikirlerini git doktorunla konuş bu sorunlara forumlarda cvap bulamazsın burdakiler psikiyatris deil.

Yorum

Bende sizi korkutan olayı merak etmedim desem yalan olur.bende efexor xr kullanıp,1 kutu içtikten sonra doktora gidemediğimden dolayı bırakmak zorunda kalanlardanım.sadece ilk içtiğim gün mide bulantısı ve baş ağrısı olup,çok sıkıntı yaşamıştım.sonra geçti.ama bıraktığım günden beride başım dönüyor...

Ilaç isimlerinden ziyade ilaç önerilerinde bulunmak doğru değil bence.sonuçta insan merak ediyor benim kullandığım ilaç bir başkasında nasıl etki gösteriyor acaba diye...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delimavi_38 View Post
                            Moderatör neden konuyu kilitlemiyorsun ilaç isimleri şu ilaç böyle şu şöyle neden böyle oldu bu site anlamıy-orum.Kardeşim ilacın hakkındaki fikirlerini git doktorunla konuş bu sorunlara forumlarda cvap bulamazsın burdakiler psikiyatris deil.
                            Buradaki Moderatörlerin yaptığı Moderatörlük Kadar Benim sitem ve adminlik yapmışlığım var burda bana bilmişlik tasalama bu 1
                            2. Gelince Burda İlaç Tedavisinden Bahsediyoruz Katagori Vs. Herşey Uygun. Uygunsuz İçerik Yok Buda 2
                            3. Gelince Bu Seni Hiç İlgilendirmez Burası Bir Forum Ve Herkez Dertlerini Ve Yaşadıklarını Veya Sebepsiz Olarak Herkezin Onay Almadan İçerik Yazabilme Hakkı Vardır Buda Seni hiç İlgilendirmez Buda 3
                            4. Gelince Fazla Üstüme Gelme o ip adresinden seni bulur gerisini sen düşün artık.. uğraşma benimle kaybol git forum kurallarını oku ordan bilmişlik yapma Şuanda Türkiyenin En iyi Forumlarının Kurucusundan Birisiyim Sen Burda Ne Bana Suçumu Anlatabilirsin Nede Moderatöre İşini.. Şimdi O Aptal Bilgisayarın Başına Otur Oyun Oyna Liseli.. Bu Arada Forumuma da Beklerim www.webmastersitesi.com alexa değerlerine ve googledaki sıralamana bakmanda fayda var sonra gelip burda moderatörün ve benim işledim suçumu tekrar anlat..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: janedoe
                              Aman be Mustafa11 ne hiddetlenmişsin
                              üzme kendini kötü bişey dememiş
                              artniyeti olduğunu da sanmıyorum
                              bu forumda çok rastladım ben özellikle efexor yüzünden
                              bazı arkadaşlar öyle yorumlar yapıyor ki
                              bildiğinden şüphe ediyorsun
                              cevap yazsan kavgaya dönüşüyor sinirler kaldırmıyor
                              şimdi incir reçeli en lezzetli reçeldir yazsam
                              onu bile yerden yere vuranlar çıkar
                              onlar haksız diyemem
                              ama ben kafayı yemişim kendimi öldürsem mi öldürmesem mi diye düşünürken bir kalkıpta
                              senin içtiğin ilaç piyasada en çok yan etkisi olan ilaç acil bırak derse
                              sonuç vahim
                              anlatabildim mi
                              sevgiyle..
                              Adım Mert Ya Bırak o kime İşini Öğretiyor Adminin yerinde Olsam 3-4 Gün Ban Atardım Sevgilerimle Dostum

Yorum

İşleniyor...
                              X