Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dideral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dideral

Merhaba arkadaslar dideral verdi doktor ama ilacın üstünde sabah öğle aksam yazıyor ya Birr şey olmasın malum kalp ilacı
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Olmaz merak etme bende kullanıyorum sabah öğle akşam yarım alıyorum sanırım sanada yarım verdi doktorun .

Yorum

teşekkür ederim evet bende siz diyince fark ettim yarım demiş (:
      Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Yorum

kalp hastasımısın ki günde 3 defa içiyorsun

Yorum

Allah Allah illa kalp hastasımı olmak gerekiyor doktorun bir bildiği vardır ayrıca süpermiş bu dideral ya en ufak bir şeyde kalbim acayip hızlı atardı şimdi normal )

Yorum

o ilacı ben de kullandım güzel bir ilaç, yan etkisini görmedim hala bazen tansiyon oynadığında atarım bitane ii gelir.tabi doktor nasıl verdiyse öle kullanmak lasım.
            Mende mecnûn'dan füzûn âşıklık isti'dâdı var.
            Gerçek âşık-i sâdık menem mecnûn'un ancak adı var.
            Merdivenlerden çıkarken, orada olmayan bir adamla karşılaştım, bugün de orada değildi. keşke dedim... keşke gitse...
            Sessizlik çok gürültülü.
            Hayatın en ama en tatlı yanı çok acı olması.
            Çok yoruldum artık, BURAYA KADARMIŞ...
            Bıktım Bu Akıl Oyunlarından Bıktım...
            Gayrı DAYANACAK ÖZÜM KALMADI Aman...

Yorum

inşallah şimdiden bile etkisini hissetmeye başladım daha ilk günüm doktorum sürekli kullan dedi hapların bitince gel konuşuruz ona göre bir yola varırız dedi

Yorum

tansiyonu fazla düşürüyor bence,onun dışında etkili bir ilaç ama dozuna dikkat diyorum:105:

Yorum

İşleniyor...
                X