Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rileptid,Depakin,Nervium ve Cymbalta Kullananlar yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rileptid,Depakin,Nervium ve Cymbalta Kullananlar yardım

Arkadaşlar merhabalar;

Anneme 2008 Senesinde major depresyon tanısı kondu. O dönemde kullandığı ilaçlar hakkında pek bilgim yok ancak düzeldi.
    Geçen sene Anneannemi kaybettikten sonra durumu tetikledi ; son 1 yıldırda ara ara tepkileri oluyormuş ancak okul durumuyla yanında bulunamadığım için eşi ek anlayamamış. Tatilde yanına geldim ; bugün de Psikiyatriye gittik Duygu durum bozuluğu olduğunu anneannemin ölümünün şok etkisi yarattığını söyledi. Rileptid,Depakin,Nervium ve Cymbalta verdi. Bu gece başlamamızı söyledi.
    Rileptid 1 doz,Depakin 1/2 doz ve Nervium 1 doz akşam vermemizi söyledi. Cymbalta içinde sabah demi Depakin için 2 günden sonra doz artışı yapılacak.

İçinizde bu ilaçları kullanan var mı doktorun söylediği şekilde Rileptid,Depakin ve 2 saat sonrada Nervium verdik ama ben ağır olduğunu düşünüyorum. Ki haliyle ağır bi uyku içinde şuan açıkçacı çok tedirginim.

birden aşırı yükleme sakıncalı olabilir ama doktor böyle uygun gördüyse yapılacak birşey yok. doktor kontrolünde düzenli kullanım hayat kurtarır gerçekten. bu arada nickiniz çok ürkütücü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
      birden aşırı yükleme sakıncalı olabilir ama doktor böyle uygun gördüyse yapılacak birşey yok. doktor kontrolünde düzenli kullanım hayat kurtarır gerçekten. bu arada nickiniz çok ürkütücü
      Doktor diyorsa vardır bir bildiği dedim ama yine de insan tedirgin oluyor. 3 tane ağır ilaç sonuçta.. Nickime gelince ben geceleri uyuyamadığım için bir de ara ara depresif bir ruh halinde olduğum için babam bana bu şekilde bir espri yapmıştı öyle kaldı sonra

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhlaraleminingecebekçisi View Post
        Doktor diyorsa vardır bir bildiği dedim ama yine de insan tedirgin oluyor. 3 tane ağır ilaç sonuçta.. Nickime gelince ben geceleri uyuyamadığım için bir de ara ara depresif bir ruh halinde olduğum için babam bana bu şekilde bir espri yapmıştı öyle kaldı sonra

ne güzel en azından babanız size espri yapabiliyor. şükredin bence

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
          ne güzel en azından babanız size espri yapabiliyor. şükredin bence
          Tabi ki de şükür bir şikayet belirtmedim sanırım burada zaten..

Bu arada bilgi verebilcek olan var mı başka ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhlaraleminingecebekçisi View Post
            Arkadaşlar merhabalar;

Anneme 2008 Senesinde major depresyon tanısı kondu. O dönemde kullandığı ilaçlar hakkında pek bilgim yok ancak düzeldi.
            Geçen sene Anneannemi kaybettikten sonra durumu tetikledi ; son 1 yıldırda ara ara tepkileri oluyormuş ancak okul durumuyla yanında bulunamadığım için eşi ek anlayamamış. Tatilde yanına geldim ; bugün de Psikiyatriye gittik Duygu durum bozuluğu olduğunu anneannemin ölümünün şok etkisi yarattığını söyledi. Rileptid,Depakin,Nervium ve Cymbalta verdi. Bu gece başlamamızı söyledi.
            Rileptid 1 doz,Depakin 1/2 doz ve Nervium 1 doz akşam vermemizi söyledi. Cymbalta içinde sabah demi Depakin için 2 günden sonra doz artışı yapılacak.

İçinizde bu ilaçları kullanan var mı doktorun söylediği şekilde Rileptid,Depakin ve 2 saat sonrada Nervium verdik ama ben ağır olduğunu düşünüyorum. Ki haliyle ağır bi uyku içinde şuan açıkçacı çok tedirginim.

bu psikiyatrist ne kadar acımasız arkidiş

Rileptid : ruh halini dengelemek için
            Depakin : duygu durum bozukluğu , mani yada bipolar bozukluk için
            Nervium : genelde anksitiye için
            Cymbalta : ağır depresyon ve anksitiye için

doktor işi şansa bırakmayayım demiş sanırım...
            bana göre ağır bir ilaç kombinasyonu

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post

Bana da öyle geldi ama akşam aldığı ilaçlar korkuttu açıkçası gözümü ; ama sabah iyi uyandı uyku hali vardı ama 1-2 şekerlemeden sonra uyku hali de açıldı.
              Şimdilik bir sıkıntı yok umarım sonrada çıkmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post

Bana da rileptid yazild bide mison Rileptid dengelemek icin peki ya misol bide ilk olaraktan agir mi sizce bu ilaclar

Yorum

İşleniyor...
                X