Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxil Doz Ayarı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxil Doz Ayarı

Bir ayı aşkın süredir Paxil 10mg kullanıyorum ama etki etmiyor.Doktora söyledim aynen devam et dedi.Prospektüsün de başlangıç 20mg yazıyor kafam karıştı.Ne yapmalı?

bu ilaç ilk başlangıçta bünyeyi sarsıyor ağır geliyor. evet genelde 2o mg.lık bir dozla başlatılıyor ama doktorunuz belki yaşınıza bünyenize göre 10 mg daha etkili olacağını düşünmüş olabilir. yani bu bir tahmin yine siz doktorunuza sorun.

Yorum

bence dozu yükseltebilirsin. paxil in günlük dozu 60mg a kadar çıkarılabilir.

Yorum

bende 20 mg kullanıyorum 3 aydır cok etkisini gördüm allah razı olsun paxildenfakat eski pişmanlıklarımdan vazgeceiyorum

Yorum

paxilin kıymetini bil dozunu artır derim. 10 mg dişinin kabuğuna yetmez. 10 mg ilk 6 altı gün kullanılır sonra 20 ye çıkılır. doktoruna söyle 20 mg a çıkarsın. kendi başına yapma

Yorum

arkadaşlar paxili yaklaşık üç yıl kullandım henüz bırakalı 1 ay oldu... kullandığınızda düzenli olarak kesin faydasını görüyorsunuz ama çok çok çok zor bırakılan bir ilaç başlamaya karar vermek bile zor bence... ve en önemlisi doktoruna danışmadan sakın 20 mg alma derim....

Yorum

İşleniyor...
            X