Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cipralex

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cipralex

bu ilacı yeni kullanmaya başlıyorum. öğrenmek istediğim sinir gerginlik vs işe yarayıp yaramadığı. kullanan varsa beri gelsin

su koskoca forumda yok demi hiç kullananan ayyy ne özel bi insanım!

Yorum

Saçma bir ilaç.rahmetli dedemin son zamanlarında doktor bu ve buna benzer ilaçlar yazmıştı.Askerdeyken bir arkadaşımda kullanmıştı.Sizi aptallaştırır,uyutur,yeme bozuklugu yaşarsınız ve birazda mide rahatsızlıgı.Arkadaşım bu ilaç yüzünden mal mal geziniyordu ve 2-3 gün hiç yemek yemedigini ve bunun yüzünden revire kaldırılıp 3-4 gün serum takıldıgını hatırlıyorum.Zaten ilacın etkisi kullanmaya başladıktan 1 hafta -10 gün sonra ortaya çıkıyor.çok zorunlu degilse kullanmayın.Sinir ve gerginlik yaşıyorsanız bir parka gidip agaç altında oturun havuzdan gelen su sesini dinleyin bundan daha iyidir.Siz günde kaç mg kullanıyorsunuz?
      Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

ben kullandım,ve iyi etkisini de gördüm,sürekli kurardım düşünür dururdm.bu ilaç bi süre sonra hissizleştiriyo,tam ağlıycaksın mesela ya ben neye ağlıycaktm deyip gülmeye başlıyosun,ilk başlarda çok kötü esprilere bile gülüyosun,sürekli sırıtıyosun,iştahı kesiyo,uykumda hiç sorun yaratmadı,ama galiba hiçbişeyi takmadığndan sorumsuzlaşıyosun,hiçbişeyi takmıyosun çünkü kesmesi de her depresan da olduğu gibi azaltarak bitirlmesi lazım,google da arat işte mutluluk hapı die geçer,
        Ah hayat ne çok aldın Yetmedi daha
        Hergünüm mahşer, her gece yara Yaşadım bir ömür uçurumda
        Vurgun, vurgun üstüne Hep düşe, kalka Şimdi nerde aşk, nerde sevda? Saramaz bu yarayı, kanamakta.
        Ne yarın var bana nede rüya Içim kırgın, içim isyanlarda
        Soldu bahar bak döndü kışa Bi masal var yaşar uzaklarda
        bi ömür yetmez ona kavuşmaya Ölmek için artık çok geç Belki başka hayatta,başka hayatta

Yorum

Saçma bir ilaçmı? Bu ilaç piyasaya çıkmadan kaç tane denekten ve tahlil sürecinden geciyor haberiniz varmı? Bunu söyleyebildiginize göre bu konuda prof.dr. falan olmanız lazım ki sanmıyorum ilacı bende kullandım gayette işe yarıyor ama yan etkileri kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Arkadaşlar lütfen rica ediyorum o ilac böyle şu ilaç söyle diye bu konuda uzman olmadıkca atıp tutmayalım ki bunu okuyan insanlarında hayatını karartmayalım. Adminler bu konuya el atmanızı ve yorum yapmanızı bekliyorum. Saygılarımla... İnsanları yönlendirecek isek bu konuda uzman olmamız gerekmektedir...

Yorum

Oldukça başarılı ve kaliteli bir anksiyolitik. Bahsettiğiniz rahatsızlıkları 3. haftadan başlayarak düzeltir. Daha da erken olabilir. 4 seneye yakın kullanıyorum. Bırakmayı da düşünmüyorum. Gayet güzel.

Yorum

İşleniyor...
            X