Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxili ne için kullandınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxili ne için kullandınız?

Merhaba arkadaşlar 18 gündür paxil kullanıyorum şimdilik olumlu ya da olumsuz bir faydasını görmedim. Kullanma amacım ise dışadönük, konuşkan, enerjik, sfsiz biri olmak. Sizler ne için kullandınız bahsettiğim durumlar için faydası oldu mu?
    Last edited by enerji528; 05-10-2012, 09:28 PM.
    Her şey güzel olacak...

Paxili kullanıp da üzerinden halsizliği, kronik yorgunluğu atan var mı?
    Her şey güzel olacak...

Yorum

paxil benim her türlü sorunumu çözdü.

Yorum

ben öfke kontrölü için paxil 20mg kullanıyorum. benim için alternatifi olmayan bir ilaç.
        paxil olmasaydı bügün hapiste olabilirdim.
        herkeste aynı etkiyi yapmaz. bazı kişileri ise tersine agresif yapar. beni ise kuzu gibi yapıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
          paxil benim her türlü sorunumu çözdü.
          Sait sen kaç mg kullanmıştın?
          Her şey güzel olacak...

Yorum

6 haftadır 40mg kullanıyorum daha etkisini görmedim.Umarım işe yarar yoksa sonum iyi değil.

Yorum

Paxil bende kaşıntı yapıyor bir kaç gündür bıraksam mı bırakmasam mı diye düşünüyorum. Ciddi yan etkiler arasında kaşıntı yapmasından bahsedilmiş...
              Geçici ne için kullanıyorsun bilmiyorum ama doktor verdiyse en az 5-6 ay kullan, ilaçların faydalı olmamasının nedeni sabırsız davranıp erkenden bırakmamız.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

Yapıyormuş öyle etkiler.Kaç mgdasın?

Yorum

Ben 20-22 gündür alıyorum 20mg ile başladım böyle devam ediyim diyorum zaten kaşıntı yapıyor dozu artırmaktan korkuyorum.
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

umarım faydasını görürsün,ben oldukça zora girdim son zamanlarda etkise de bir rahatlasam diyorum sadece.Yan etkilerin zamanla düzeliceğini sanıyorum.

Yorum

Enerji halen paxil kullanıyormusun?
                      Etkisi nasıl oldu?
                      Ben günde 40mg kullanıyorum.

Yorum

Paxili bıraktım gözümdeki kuruluğu artırıyordu, mutlu ve konuşkan biri yapmıştı ama aşırı derecede değil.
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

paxil kullandığım zaman ne sf kalmıştı ne bişey.iştahlı,konuşkan,neşeli,hiçbişeyi takmayan,pervasız,vurdumduymaz,tepkisiz,hissiz,ama çok öfkeli öfkesini dizginleyemeyen ve aynı zamanda ağzına geleni söyleyen baya bi patavatsızkavgacı biri olmuştum.yani benim tam tersim bi insana dönüşmüştüm.sonra çok kilo aldım,çok öfkeli oldum,herkesi kırdım,kendim olmaktan çıktım gibi daha bi sürü nedenle bıraktım işte...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND View Post
                            paxil kullandığım zaman ne sf kalmıştı ne bişey.iştahlı,konuşkan,neşeli,hiçbişeyi takmayan,pervasız,vurdumduymaz,tepkisiz,hissiz,ama çok öfkeli öfkesini dizginleyemeyen ve aynı zamanda ağzına geleni söyleyen baya bi patavatsızkavgacı biri olmuştum.yani benim tam tersim bi insana dönüşmüştüm.sonra çok kilo aldım,çok öfkeli oldum,herkesi kırdım,kendim olmaktan çıktım gibi daha bi sürü nedenle bıraktım işte...
                            aynı şeyleri yaşamışız

Yorum

3-4 ay arası kullandım önce 40 sonra 60 a çıktım hiçbir işe yaramadı.Umarım sizde işe yarar.Yan etki bile oluşmamıştı bende.

Yorum

İşleniyor...
                              X