Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxil..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxil..

arkadaşlar 2 gün önce paxil kullanmaya başladım,doktorum yarım doz şeklinde 4-5 gün devam et sonra 1 doza çıkarırsın dedi ama ben şuana kdr henüz hiçbir etkisini görmedim,acaba bu ilacın etki göstermesi ne kdr sürede olur.bende seyahat fobisi var ve bu yüzden okuluma gidemiyorum,biran önce etki etmesini istiyorum

İlaç kullanmak sabır ister , antidepresan ilaçların etki etmeye başlaması en az iki haftadır ve çoğu zaman sekiz haftaya kadar çıkar. Biraz sabretmeniz lazım ama meyvesini alırsınız. Geçmiş olsun

Yorum

of off yanmışım ben

Yorum

güzel bir ilaçtır.kullanmıştım 20-25gün boyunca nerdeyse sürekli ağrıyan başım hiç ağrımadı lakin bu günün sonunda korkulu karışık rüyalar ve ağrılar yine başladı..sonuç ilaç değişti ben de..doktorla irtibat halinde olun ve ilaçı kesinlikle kafanıza göre bırakmayın ..yan etkisi vs değişimleri de doktorla paylaşın umarım iyi olur zira bu ilaçın hoş eleştirilerini duymadım..kendinizi koşullandırmayın sakın ama zira ben her dr çok bir insan değilim :roll: geçmiş olsun
        Benim hala umudum var

Yorum

15 günde etkisini iyice hissedersin.paxil çok etkili bir antidepresandır.cinsel yan etki yapmasaydı paxili bırakmazdım.cinsel yan etkisini saymazsak çok iyi bir ilaçdır

Yorum

Birden başlamış olsaydınız, bünye ilk başta zorlanabilirdi. Paxil tedavi edici özelliği en başarılı olan ilaçlardan biridir , özellikle PA da.

Dr sizin için en iyi tedaviyi uygulamaya başlamış. Burda size düşen, dr unuzun söylediklerini harfiyen yerine getirmeniz ve ilacınızı da zamanı gelince yine dr kontrolünde bırakmanız, sakın ola kendi başınıza..tamam iyileştim artık diye yanlış bir davranışla ilacı bırakmayın.

Biraz daha sabırlı olun okulunuza giderken bu sıkıntıları hatırlamayacaksınız bile

Sevgiler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
              Birden başlamış olsaydınız, bünye ilk başta zorlanabilirdi. Paxil tedavi edici özelliği en başarılı olan ilaçlardan biridir , özellikle PA da.

Dr sizin için en iyi tedaviyi uygulamaya başlamış. Burda size düşen, dr unuzun söylediklerini harfiyen yerine getirmeniz ve ilacınızı da zamanı gelince yine dr kontrolünde bırakmanız, sakın ola kendi başınıza..tamam iyileştim artık diye yanlış bir davranışla ilacı bırakmayın.

Biraz daha sabırlı olun okulunuza giderken bu sıkıntıları hatırlamayacaksınız bile

Sevgiler.
              çok teşekkür ederim,doktora gittiğimden beri çok ümitliyim bu sorunumu yenebilirim diye,sizlerin desteğiylede daha iyi hssediyorum kendimi..

Yorum

İşleniyor...
              X