Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxil ile paxil cr arasındaki fark nedir ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paxil ile paxil cr arasındaki fark nedir ?

paxil nasıl bir ilaç sosyal anksiyete için uygunmudur? etkisi ne kadar sürüyor bu ve buna benzer ilaçları hiç kullanmadığım için bilmiyorum 2 hafta düzenli kullandınız ve etkisini göstermeye başladı diyelim bütün kaygıyı üstünüzden alıyormu? Gün boyunca etkili mi yoksa panik oluyormusunuz yinede ?

Orjinal yazı sahibi: tatlisarisin View Post
    paxil nasıl bir ilaç sosyal anksiyete için uygunmudur? etkisi ne kadar sürüyor bu ve buna benzer ilaçları hiç kullanmadığım için bilmiyorum 2 hafta düzenli kullandınız ve etkisini göstermeye başladı diyelim bütün kaygıyı üstünüzden alıyormu? Gün boyunca etkili mi yoksa panik oluyormusunuz yinede ?
    4-5 yıl devamlı içtim tabiki işe yarıyor ama şimdi çok şükür bıraktım benim konularımda bırakma aşamasını anlattım üşenmezsen göz at

Yorum

göz atıcam tabi önce başlama aşamasından korkmasam bırakmaya gelicek kadarda iyileştirir inşallah

Yorum

banada birisi tavsiye etmişti ama ben son anda vazgeçtim,beyine direk etki ediyor hani kalıcı zararlar verip sinir sistemini iyice bozar diye korktum açıkcası, işinineri yetkili birisinin reçetesiyle kullan bence.

Yorum

İşleniyor...
        X