Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral&Euthyrox vs. AlKoL

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lustral&Euthyrox vs. AlKoL

Lustral ve Euthyrox kullanıyorum ve uzun süreden beri de alkol almıyorum. Kuduracam resmen!!! İlaçları sabah aldım 10 civarı. Akşam kaçta içsem en az etkiyle yırtarım? Etkiler mi diye sormuyorum! En az etki edecek saati soruyorum dikkatinizi çekerim: kesinlikle içecem!!!

Hakkınızı helal edin :lol:

Yorum

Sakıııın !

Pff geç kaldım sanırım, bakın bunca zaman başedebilmişsiniz, onusuzda yapabilmişsiniz niye şimdi!!

Euthyrox anladığım kadarıyla hipotroid için kullanılıyor, lustral kullanıyorsunuz hala bazı şeylerin eksikliğini hissedip alkole yöneliyorsanız, dr unzla bir konuşun belki ilacın dozu konusunda ve veya başka bir ilaç konusunda yenileme yoluna gidebilir.

Yorum

Dün alkolü içtikçe zevkten dolayı kendimden geçtim. Yanımdaki arkadaşım abarttığımı dahi söyledi. Daha sonra da alkolün beni iç dünyamla baş başa bıraktığı anlarımı yaşadım.

Lustral içince alkole olan isteğim azalır mı? :roll: Yoğun sıkıntılı bir dönemimden geçiyorum. 4 gündür alkol almadım ama bu istemediğimden değil: içkiyi içmemi istemeyecek insanların yanındaydım. Artık istediğim zaman içki içebileceğim durumdayım ve akşam olunca içeyim mi içmeyim mi çekişmesini şu an yaşıyorum içimde..

Yorum

Hmm içmişsiniz demek.. değişen birşey oldu mu? yoksa kendinizi çok daha kötü mü hissettiniz? sanırım ikincisi.. bu konuyu dr mutlaka anlatın. Belki içki faktörünüde olaya dahil ederek yeni bir ilaç tedavisine başlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PartyGuy
            Dün alkolü içtikçe zevkten dolayı kendimden geçtim. Yanımdaki arkadaşım abarttığımı dahi söyledi. Daha sonra da alkolün beni iç dünyamla baş başa bıraktığı anlarımı yaşadım.

Lustral içince alkole olan isteğim azalır mı? :roll: Yoğun sıkıntılı bir dönemimden geçiyorum. 4 gündür alkol almadım ama bu istemediğimden değil: içkiyi içmemi istemeyecek insanların yanındaydım. Artık istediğim zaman içki içebileceğim durumdayım ve akşam olunca içeyim mi içmeyim mi çekişmesini şu an yaşıyorum içimde..

ben yıllarca içtimde noldu ilaçlarla hem hastalğım arttı hemde fonksiyon değiştirdi hep başa hep başa alkol olmasa belki bi alt kademede kalırdım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
              Hmm içmişsiniz demek.. değişen birşey oldu mu? yoksa kendinizi çok daha kötü mü hissettiniz? sanırım ikincisi.. bu konuyu dr mutlaka anlatın. Belki içki faktörünüde olaya dahil ederek yeni bir ilaç tedavisine başlar..
              İçtikçe özlemimi giderdim resmen.. Değişense zaten stresli olan son günlerimin sonucu olarak bilinçaltım yoğun bastırdı.. Kötü hissettim kendimi..

İçtiğimi, kendime karşı koyamadığımı doktora söyledim ama o bi yandan leblebi yiyordu.. :roll:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PartyGuy
                Orjinal yazı sahibi: fregile
                İçtikçe özlemimi giderdim resmen.. Değişense zaten stresli olan son günlerimin sonucu olarak bilinçaltım yoğun bastırdı.. Kötü hissettim kendimi..

İçtiğimi, kendime karşı koyamadığımı doktora söyledim ama o bi yandan leblebi yiyordu.. :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Yorum

İşleniyor...
                X