Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaclar bir sure sonra etkisini kayvediyor mu ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaclar bir sure sonra etkisini kayvediyor mu ?

Herkese merhaba ben 10 aydir paxera kullanmaktayim ama bu aralar canim sikkin hayattan pek keyif alamiyorum ilaclar belli bir sure sonra etkisini kaybediyor mu yoksa benim kis basladigi icin ayri blr depresyona girmemden mi kaynaklaniyor?
    Last edited by badakist; 18-10-2014, 08:51 PM.

Orjinal yazı sahibi: badakist View Post
    Herkese merhaba ben 10 aydir paxera kullanmaktayim ama bu aralar canim sikkin hayattan pek keyif alamiyorum ilaclar belli bir sure sonra etkisini kaybediyor mu yoksa benim kis basladigi icin ayri blr depresyona girmemden mi kaynaklaniyor?
    Durumuna göre degisiyor olabilir,tek ilac fayda vermeyebilir ,yada ilaci kesince daha iyi olabilirsin ,bunu tam olarak sen bilirsin...

Yorum

Cok iyiyken birden dususe girmek moralimi cok bozdu

Yorum

Antibiyotikler de dediğin oluyor. Uzun süre antibiyotik alınca, artık bakteriler evrim geçiriyor ve ilaç tesir etmiyor. Ama antidepresanlarda bağışıklık olmaz diye biliyorum.
        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
        Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
          Antibiyotikler de dediğin oluyor. Uzun süre antibiyotik alınca, artık bakteriler evrim geçiriyor ve ilaç tesir etmiyor. Ama antidepresanlarda bağışıklık olmaz diye biliyorum.
          Aynı cevabı ben de verecektim . Hatta ikincil bir örnek olarak , diş macunumuzu bittikçe farklı markalardan kullanmalıyız. Ağzımızdaki bakteriyel tayfası aynı şekilde uyum sağlayabiliyor ve macun etkisini kaybediyor malesef .

Bence sorunun cevabı kış olmalı. O ilaçların oranını ve vücutta uyguladığı şiddeti bilmiyorum gerçekten ama , havalardan kaynaklı olmalı.

Yüksek basınç / Alçak basınç sendromu farklıdır ve bizleri etkiler . Yağmurlu havalarda içimize daha kapanık oluruz. Çünkü renk yoktur

Gri renk ise normal de insanı dinginleştiren bir renktir. Pasiftir yani . Havaların düzelmesini bekle .

Bence güzel bir müzik albümün olmalı , beğendiklerinden . Bu da bir çeşit terapidir.

Mesela kamyonlardaki gibi , araba çekmiyor mu artık hemen takviye bir vites at , o da müziğin olsun ya da başka bir uğraşın . Stabil seyir ettirme hayatını . Arada sende bir atak yap , eskisinden daha iyi olursun

Yorum

Hayatim ayni is ev kisinda pek sosyallesemiyor daha dogrusu icimden gelmiyor korkum su ki eski halime donmek istemiyorum yeterki ilac kullanirken ilacin etkisi azalmasin veya etkisini kaybetmesin.

Yorum

İşleniyor...
            X