Duyuru

Collapse
No announcement yet.

risperdal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• risperdal

ben 4 senedir tedavi görüyorum tanım anoreksiya nervosa 2 senedir de 60 mg depreks 1 mg risperdal kullanıyorum 51 kilodan 64 kiloya çıktım doktorum risperdalı kesmeyi düşünüyor kesilince sağlıklı biçimde eski kiloma dönermiyim

bu konuları doktorunla konuşup ona göre kara ver ve tedavini aksatma

Yorum

kilo konusunda bişey diyemem ama dr.um bendeki gelişimleri gördükçe ha bire risperdali azaltıyor...

Yorum

elveda risperdal

risperdalı kesmeyi doktor önerdi zaten ben tekrar depresyona giricem diye korkuyorum ama bi yandan da kilo veriirim diye seviniyorumben bu ilaclara yavaş yavaş veda ediyorum arkadaslar darısı sizin basınıza birde eski kiloma dönersem ne mutlu bana

Yorum

valla bende senin hastalığını yaşasammı diyorum bazen şaka bir yana korkuların yersizdir.... öz kontrolü sağlaman lazım.... zaten bu tür ilaçlar birden kesilmiyor.... zamanla kesiliyor.... doz düşüyor....

eski kiloma dönermiyim demişsin.... sanırım eski kilon çok düşüktü... sanmam.... bu biraz yeme ile alakalı bir şey.... şişmanlıcam diye yememezlik etmezsen sorun yaşamazsın.... zaten bu tarz şeyleri yenmiş olman lazım....

Yorum

51 kiloydum boyum 170 çok iyiydi bence simdi çok kilolu görüyorum kendimi 64 kiloyum

Yorum

yemekten bir saat sonra acıktıran bir ilaç hızlı metebolizmamı tersine çeviren davul gibi göbek yapan bir ilaç

Yorum

zararı faydasından çok gereksiz bir ilaç ölüm tehlikesi var diyorlar basında

Yorum

ben 2 senedir devamlı kullanıyorum kilo artısı dısında yan etkisini görmedim simdi bırakmak üzeryim tek endişem aldığım kiloları verememek

Yorum

emin ol veremeyeceksin günde bir saat yürüyorum spor salonuna gideceğim

Yorum

bırakınca kendini çıplak yanlız hissedeceksin tecrübelerle sabittir

Yorum

İşleniyor...
                      X