Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxil?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paxil?

mrb
    bugün paxil e başlıcam ama burda yazılanlar kafamı karıştırdı.İnanın çok kararsızım.Biri bana yardımcı olsun lütfen.

ben kullandım bir süre öyle çok ağır bir ilaç olduğunu düşünmüyorum..sen başla yan etkisi falan olursa doktorun değiştirir zaten..

Yorum

Tabiki kullanan daha iyi bilir ama bence doktorun ne öneriyorsa onu yap bu yan etkiler kişiden kişiye göre değişiyor geçmiş olsun...

Yorum

17 gündür kullanıyorum henüz bende hiçbiretki yaratmadı yan etkileri başta sıkıntı huzursuzluk dişlerde germe,bir de iştahsızlık mide bulantısı yapmıştı ama şimdi hepsiz aza indi..ama mutsuzum gene aynı etki etmedi ilaç bende..

Yorum

paxil çok kuvvetli ilaçdır.etkisi bazı kişilerde 4 haftada ortaya çıkabilir.etkisini maximum görebilmen için alkol almamalısın

Yorum

ben 4 günde bir bir iki bira içiyorum doktorum içebilirsin dedi 1-2 kadehe kadar ...ama hiç etki göstermedi..immş. gösterir bekliyorum bende..

Yorum

ilaçların etkisini göstermesini beklemek lazım en az 1 ay sonra daha iyi olduğunu farkedeceksin..dediğim gibi ben paxilden pek bişi anlamadım ama kişiden kişiye değişir bu doğru..yan etkileri olucak mı diye bekleme eğer gerçekten kendinde farklı bişiler olduğunu hissedersen ilaç aldıktan sonra doktoruna başvur.

Yorum

Alkol kullanmıyorum zaten.Sanırım her şeyi zaman bırakmak en doğrusu.

Yorum

paxili duyunca iyi olmuyorum etkisi kuvvetli şekilde hissedilen bir ilaç ama beni tembel uyuyan birisi yaptı çok kuvvetli bir uyarıcı diyorlar ama beni hep uyuşturdu geceleri rahat uyutturmaz tabi bunlar duruma göre değişiyor ama ben 2 sene kullandım yararından çok zararını gördüm oysa çok geç sürede etki etmesine rağmen prozacla tedavi bile olmuştum bırakınca çok ağır rahatsızlanınca verdiler paxili çözüm iyi dr bulacaksın doğru ilacı düzenli kullanıp dua edeceksin,ne pis bir hastalıktır bu

Yorum

İşleniyor...
                  X