Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cipralex lamictal mutluluk

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cipralex lamictal mutluluk

bu ıkı ılac bana cok ıyı geldı asıl garibime giden içimde bir heyecan bir heyecan heleki ortamlara girerken gösümde bir baskı ama bundan çok zevk alıyorum anksiyetemi çok arttırdı bir olay duysam mesela kız arkasım benden ayrıldı eskıden cok sallamazdım sımdı ole bıse olsa kafayı yerım ama milletle sohbet etmekten çok zevk alıyorum anlamadım bu işi ilginç

başlarda baya keyif verebilir.cipramı kullanıdığımda ilk başlarda çok iyiydi.6. aydan sonra keyif verici etkisi yavaş yavaş azalmaya başladı ama sıkıntı giderici etkisi hiç geçmedi.bu da ilacın yan etkisi olabilir diye düşünüyorum.aşırı mutlu olma durumuna hipomani deniyo ve antidepresanların olası yan etkileri arasında.doktorların söylediğine göre de yan etkilere karşı zamanla tolerans gelişir ama ilacın etkisine karşı tolerans gelişmez.tedavi sırasında hastalığın alevlenirse işte o zaman ilaca karşı direnç başlayabilir

Yorum

cipraxi çok kullandım sonradan lamictali ek olarak ekledik lamictali ek olarak kullandıktan sonra boyle oldu

Yorum

farklı sınıftan ilaçlar birbirlerinin etkilerini kuvvetlendirmek için verilebilir

Yorum

haklısın ınsallah memnuniyetim devam eder

Yorum

İşleniyor...
          X