Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LUSTRAL,RİSPERDAL,MİRTARON

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• LUSTRAL,RİSPERDAL,MİRTARON

DAHA ÖNCEDEN FARKLI İLAÇLAR KULLANMIŞTIM 3 AY 3.5 AY FALAN AMA DAHA SONRA İLAÇLARA 1 AY ARA VERMEM GEREKTİ ŞUAN LUSTRAL 50 MG MİRTARON 30 MG RİSPERDAL 1 MG KULLANIYORUM BUGÜN 5.GÜNÜM AMA İLAÇLARI KULLANDIKTAN SONRA MAJÖR DEPRESYON FALAN KALMADI ACABA İLALARIN MI ETKİSİ YOKSA DEPRESYONDAN KURTULUYORMUYUM ?

Antidepresanlar tam etkisini en erken 2-3 hafta sonra göstermeye başlar bu tür ilaçlar 5 günlük kullanımda tam etkisini göstermez iyileşmenin ilaçlardan olmadığını düşünüyorum...

Yorum

bence ilaçların işe yaramış.aslında bu kadar erken etkileri başlamaz ama bazı kişiler de oluyor.özellikle mirtaron un katkısı olmuş olabilir bu erken etkide.ama çok önemli bi husus iyileşsen bile ilaçlarına uzun süre devam etmelisin.süre çok önemli

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kohut
        bence ilaçların işe yaramış.aslında bu kadar erken etkileri başlamaz ama bazı kişiler de oluyor.özellikle mirtaron un katkısı olmuş olabilir bu erken etkide.ama çok önemli bi husus iyileşsen bile ilaçlarına uzun süre devam etmelisin.süre çok önemli
        Hayır arkadasım malesef ilaçlar yaramamış henüz.sadece 4-5 gün boyunca hiçbir sıkıntım olmaksızın yaşıyordum ama tekrar kendini gösterdi hastalık malesef.bu lustral el titremesi yaparmı? sinirlendiğim zaman ellerim titriyor veya heyecanlandıgım zaman..

Yorum

İşleniyor...
        X