Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dusunme yetenegini kaybettirmeyen antidepresan var mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dusunme yetenegini kaybettirmeyen antidepresan var mi ?

Slm arkadaslar ben muhasebe isi yapiyorum ama antidepresan kullandigim zamanlar hata yapiyorum dikkatimi dagitiyor sanirim su anda 5 mg paxera kullaniyorum ama bu da yetersiz geliyor 10 mg kullanirken daha iyiydim simdi ne yapmam gerekir caresizim konsantrasyonumu bozmayacak antidepresan var midir? Doktorlarda artik care olamiyor son gittigim doktor birseyin yok 5 mg devam et dedi ama cok takintili ve mutsuzum bunun caresini nasil giderebilirim ??

Paxera bazı kişilere uyku verebilir
    sabah alıyorsanız akşam al düzelir
    bu konuda bence en iyi alternatif prozac
    hem paxera hem prozac SSRİ gurubu antldepresandır ve etki mekanizmaları benzerdir ama prozac uyku vermez

Yorum

Yok paxil de bana uyku vermiyor ama dalginlik yaptiriyor sabah 5 mg aksam 5 mg alsam daha mi iyi olur ?

Yorum

ben cipram deniycem dikkat toplama konusunda prozactan daha iyi olabilir uykusuzluk yapmiyormus

Yorum

benim depresif antipsikotik ilaçlarda beni salak gibi yapıyor.ama lakin filhakika ben nootropili çakıyorum çivi gibi oluyorum desem hani yalan olmaz.bu gün çakmaya başladım 1 hafta sonra süper zekayım.(heralde)

Yorum

Bu sorunsala bir cozum bulmus degilim baska doktora gidip sorunu yok etmek gerek sanirim ilacsiz yasiyorum mecburen kullanipta zihnin ilacsiz gibi calismasi mumkun degil sanirim

Yorum

Arkadaşlar 17 gündür losiram alıyorum.çok huzursLuk tedirginlik gün boyu yapıyo.ne önerirsiniz bıraksammı.haftaya profesöre gidicem.

Yorum

cipram salaklastirdi bol bol kafa karisikligi ama beklemedigim kadar umursamazlik yapti baska fiziksel bir yan etkisini gormedim cok fazla ruya gorduruyor dort hafta oldu sersemligine razi olur kullanirim ben bunu uzun bir sure birakabilecegimi sanmiyorum digerlerinin hepsinde az cok olan bas donmesi bunda hic yok

Yorum

Latife hnm.sizin ilacın muadli benim losiramda.bendede bazen kafa. Karışıyor

Yorum

sizde neden bazen bende hep karisiyor acaba kiskanclasip fesatlasasim geldi

Yorum

Losiram galiba bünyemize uymuyor.bugün bıraksam mı

Yorum

losiram cipramin muadili degil iyice bak bir harf farki var

Yorum

İşleniyor...
                        X