Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cymbalta ve cipralex tecrübesi olan arkadaslar bakabilirmi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cymbalta ve cipralex tecrübesi olan arkadaslar bakabilirmi

dostlar merhaba fibromiyalji ve anksiyete rahatsızlıgım var
    bu sebeple en son cymbalta verdiler bana bunun yan etkileri beni zorlamıyor ama
    cok garip hissettiyorum ilacın etkisi altındayken yani sanki bir uyarıcı kullanmısımda onuın etkisi altındaymısım gibi garip bir ruh hali yapıyor ve aksamları uyumakta cok büyük problem yasıyorum
    bu sebeple sorum su sizlere yarın gidip cipralex denemek istedigimi söyliyicem. cipralex kullanan arkadaslar söyliyebilirmi uykuda problem yaratan bir ilacmı ? ve görmede bulanıklık yapıyormu ?
    ben suana kadar paxil 1 hafta deneyebildim oda mahvetti hiç uyuyamıyordum cymbaltanın 10 katı daha kötüydü
    o nedenle bana yardımcı olabilcek aradaslar varmı

vay be hocalar dertliyim ruh halimi sizinle paylasmak istiyorum
    en son foruma 2015 de girdim ozamanda paxil felan kullanıyordum konu acmısım bakın
    https://psikoloji.gen.tr/forumlar/node/585332
    seneler geçiyor ozaman söyle derdim var böyle derdim var diye üzüyordum kendimi simdi dahada beter olduk
    uyusturucusuydu susuydu busuydu isterdim askerden geldigim halime geri dönmeyi be saf ve temiz oldugum zamanları özledim arkadaslar
    Last edited by nasisinamca; 20-05-2017, 04:17 PM.

arada kan şekerini ölçtür...antidepresanların bu konuda sabıkalı olduğu söyleniyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: birzamanlarben View Post
      arada kan şekerini ölçtür...antidepresanların bu konuda sabıkalı olduğu söyleniyor.
      peki ilac konusunda ne diyeceksiniz ?

Yorum

Cipralex 6 ay kullandım. Ortalama etkisini gördüm. Öyle çok iyi geldi falan diyemem. Günü kurtardim.Cymbalta ise 1 ay gibi kısa süre kullanabildim. Olumlu yada olumsuz Aklımda kalan çok özel bir etkisini hatırlamıyorum.

Yorum

Cipralex 6 ay kullandım. Ortalama etkisini gördüm. Öyle çok iyi geldi falan diyemem. Günü kurtardim.Cymbalta ise 1 ay gibi kısa süre kullanabildim. Olumlu yada olumsuz Aklımda kalan çok özel bir etkisini hatırlamıyorum.
          hocam eczaneden reçetesiz alayım dedim vermediler sinirlerim tepeme cıktı
          neyse muayne ücreti verip yazdırıcaz heralde haybeye
          peki gece uyurken ? bir problem yasadınızmı cipralex le ? ve bulanık görme yan etki bakımından cymbalta ile kıyaslayınca nası

Yorum

nasisinamca Oncelikle cok gecmis olsun. Burada bircogumuz gibi seninde ilac deneme durumlarin olmus ki psikiyatri alani boyledir maalesef. Zaman ve sabir ister. Her ilacin olasi yan etkileri var, simdi sana ne soylesek acik uclu olur. Dedigim gibi ilaclarini kullanmaya basla bir dene once. Kaygilarinda zamanla azalir insallah...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nasisinamca View Post

peki gece uyurken ? bir problem yasadınızmı cipralex le ? ve bulanık görme yan etki bakımından cymbalta ile kıyaslayınca nası
              derin mışıl mışıl huzur içinde sabahladığımı pek hatırlamıyorum...doğal olmayan ilaçların doğal huzur sunmaları mümkün mü ? bulanık görme oluyor.hatta bir ara yanımdan geçenleri farketmemiştim.

Yorum

Kan şekeri ile en ufak bir ilgisi yok antidepresanların...

Yorum

Cipralex i 10 yıla yakın kullandım ve oldukça faydasını gördüm. Olumsuz bir tarafını görmedim.

Yorum

İşleniyor...
                  X