Duyuru

Collapse
No announcement yet.

risperdal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• risperdal

aslında ben bu hastalıktan çok çektim bewnimkisi ağır anksiyeti ve ona bağlı şizofren hastasıydım şuan eskiye göre biraz daha iyiyim ama eskiden çok sinirli :x bir insandım askerliğimi bile 25 ayda bitirdim banada 4 gün önce bu ilacı yazdılar ama ben nefes almakta zorlanma hisine kapıldım belki alıyordum ama sanki boğulacak gibiydim biri bana bu ilacı kulanmışsa bole bir yan etkisi olduğunu soleyebilirmi ben baktım kimsede boğulma hisi yok bir bendemi var acaba :?: tek eşantiyon benmiyim :lol:

yok yok bende varım. nefes alırken zorlanıyorum. sanki biri boğazıma bastırıyormuş gibi oluyorum. derin derin nefes alıyorum banamısın demiyor. birde üstüne 20 günde tam 5 kilo aldım. ilacı kullandım daha beter oldum. ya ilaçtan yada bir anda kilo aldığım için nefes almakta güçlük çekiyorum. randevuma gittiğimde doktoruma söyleyecem. çünkü nedenini merak ediyorum. benimki şizofren değil yalnız. ağır depresyon.

Yorum

siyah sğ yav aslında bence en kötü yaan etkiside bu olsa gerek çünkü ereksiyon baş ağrısı uykusuzluktanda kötü bu sanki nefes alınca dakikalar gibi geliyor bi r soluk bana siğarada kulanıyom bide ama tek güzel yanı günde 2 siğara tek siğara içmeye başladım sğ siyah bende acaba bendemi bir sorun var diye kendi kendime sordum

Yorum

arkadaşlar, 1 yıldır risperdal 1 mg. kullanan biri olarak size şunları söylemek isterim. ben risperdalin 1 ay içerisinde etkisini görmeye başladım. bende de borderline vardı. düşüncelerimi ciddi anlamda dengeledi.ama 1 yılda 15 kilo aldım. dikkatli yemek gerekiyor. nefes alamam bende de olmuştu ama geçecek. ben artık kendimi çok iyi hissettiğim için bırakmayı denedim kafama göre, 3 gün içmedim, depresyon tekrarladı gibi... keyifsizim canım sıkkın ve kolumu kaldırasım yok...haziranda anne olmayı düşünüyorum. en azından martta bırakmam lazım. nasıl bırakacağım bilmiyorum...daha fazla kilo almak da istemiyorum..doktorla konuşacağım. ama iyi geliyor mu derseniz kesinlikle süper.risperdali düşünce bozukluklarında tek geçerim.

Yorum

İşleniyor...
        X