Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cipralex seroquel alkol

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cipralex seroquel alkol

selamlar ben 6 aydır cipralex ve seroqyel kullanıyorum daha doğrusu kullnıyordum.15 gün önce cipralexi bıraktım kendi isteğimle, ve 4 gündür de seroquel kullanmayı bıraktım. doktoruma gidip artık bu ilaçları kullanmak istemiyorum huzursuz oluyorum hatta kendimi tanıyamaz hale geldim dedim. tamam bi süre ilaçsız izleyelim seni dedi ama daha önce de kendisine seroquel bende tikler oluşturdu bacağım içi kemiklerimin içi diyeyim dayanılmaz bi şekilde gıdıklanıyor ve vücudumda abuk sabuk seyirmeler oluyo builacın yan etkisi mi diye sormuştum. bana ''sanmıyorum '' diye bi cevap vermişti.bunu kime söylediysem bu nasıl bi cevaptır dedi. sanırım doktorumu değiştiricem zaten bana neler olup bittiğini bile söylemiyo sadece alkolü yasaklıyorum sana dedi nedir yani bu? bu tarz bi yasak mı olur ben zaten içmemem gerektiğini biliyorum ama içiyorum işte. kendisine sürekli dalgalanmalar yaşadığımı hikayeler kurduğumu ve bundan vazgeçemeyip yaşar hale geldiğimi farkına vardığımdaysa dip yaptığımı söylemiştim. bana çalışmam gerektiğini iş anlamında yani bişiler yapmam gerektiğini söyledi. yani tamam boşluk yaşayan bi insanım onu da biliyorum ama bu boşluğu ben mi istiyorum.kolay mı bakalım bu kadar!sağlık karnesiyle doktora gidersem olucağı bu sanırım. bi psikoloğa ve o da önerirse psikiyatre gitmek isterdim ama ücretler çok fazla. mecburen sağlık karnemle bakılan birine gidiyorum.bana biri seroqueli en az 9 ay kullanmam gerektiğini söyledi ama çok daha kötü oldum eskiye nazaran. tamam ilk zamanlarda iyi geldi kendimi iyi hissettim hatta öyle ki hiçbirşeye ne üzülebildim ne ağlayabildim ama bitti o dönem acaip agresifim şiddet düşüncelerindeyim ve uyuyamıyorum napıcam ben? bana birileri doğrudürüst yardımcı olabili mi lütfen çok sıkıldım kendimden artık kendime dayanamıyorum intihar etmek te değil isteğim. sadece kafamı saçmalıklardan arındırmak hatta mümkünse durdurmak istiyorum biraz sakinlik istiyorum susmuyo hiç beynim. iki dakika mutlu oluyosam 2 saat mutsuz oluyorum benim yıllarım böyle geçti 30 yaşındayım. biri bana akıl verebilir mi benim aklım beni rahatsız ediyo çünkü. şimdiden teşekkürler

Ben cipralex ve xanax ile alkol kullanıyorum. Bu durumun bedenime büyük tahribat verdiğini bilsem de alkol en büyük ilaçlarımdan birtanesi..
    This world eating me inside..

Yorum

belki de başka ilaçlar denemelisin. ilaçsız zor olur.

Yorum

Merhabalar.

Malesef kapasitif Dr. bulmak ciddi anlamda zorlaşmaya başladı.Bir yandan bakılan hasta sayısının çokluğu da dr.ları bir miktar soğutuyor ama bu bahane olamaz pek tabiki.

Gidiyor olduğunuz hastanede, Dr. değiştirme ya da seçme hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu sizin yasal hakkınız. Mutlaka özel doktora gitmeniz gerekmiyor. Mevcut tedavinizi yönlendiriyor olan dr.unuzun değişmesini istediğinizi talep ediniz hastane başhekimliğine.

Alkol konusu ise, dr. unuz her ne kadar anlatım bozukluğu içinde yönlendirme yapmışsa da, alkolün psikiyatrik rahatsızlıklardaki olumsuz etkilerini baz alarak yönlendirme yapmaya çalışmış. Siz bu anlamda değerlendirin. Alkol alımı ilaçların etki düzeylerini değiştirebildiği gibi, mevcut rahatsızlığınızı üzerinde alevlenmelere neden olabilmekte. Bunların yanısıra ciddi etkileşimler de olabilmekte. Bu hususları göz önünde bulundurunuz.

Sevgiler.

Yorum

önce mesajımla ilgilenildiği için teşekkürler... doktor değiştirme alternatifim bir kişiyle sınırlı hatta diğer doktor felaket bişi! anlaşılan tedavim bile para psikolojimi düzeltmek bile parayla yani..! zaten para kazanmak için paraya ihtiyaç duyulan bi ülkede kafanı düzeltmek için paraya ihtiyaç duyulması, beklentinin çıtasal anlamda çöküntüye sebebinin resmiyim! desem saçmalasam aslında saçmalık değil de masallaşsam... son zamanlarda alkole sadık kalma sebebimi söyleyesim geldi; alkol tüm kötülüklerin anasıdır; ama ana gibi yar olmaz!! tüm sorunlarımın sebebi alkol gibi görünse de tüm sorunlarımdan arınma isteğimin adı alkol olmuştu tabiki her içici gibi. zaman geçti... ilaçlar geldi ilaçlarla beraber biraz da olsa mutluluk sanılsaması geldi bu sefer artık mutsuz değilim e içmeye gerek yok neyi arındırcam mutluyum ya.. zaman geçti....mutsuzluk geri geldi eli de boş gelmedi alkolü alıp geldi.zaman geçti... mutlulukla mutsuzluk kapıları yalama etti tek başına gelen bişi olmadı ikisi öyle sıklıkla ve aynı anda geldiler ki artık kapımı kırıp çıkardım e bi yandan iyi oldu kapısızlık bi ara hoşuma gitti püfür püfür hoş oldu bu sıcaklarda... eee yine zaman geçicek... soğukta bu kapısızlıkla ne yapıcam acaba? bekliyorum zaman geçicek... kafam bi dursa...............

Yorum

alkol ve bu ilaçların etkisini iyi bi şekilde beklemek... saçma bi bekleyiş seninkisi.. bugün bira içtim iki şişe ama serquel almıcam. tabi bu yılda bi kaç defaya dağılıyo.
            <div align="center"><div><strong><em>BELKI BIRGUN GUNES DOGAR MEZARININ USTUNDEN SEN SESSIZCE UYURKEN... UYANINCA UZULME GERCEK BU ISTE!!!</em></strong></div><br /></div>

Yorum

cipralex güzel ama sadece bir kaç gün için geçerli.ilk bir hafta güzeldi,kendimi iyi hissettim.sonra duygularım yok oldu.ot gibi yaşamaya başladım.kendimi tanıyamıyordum.neden bu ilacı kullanıyorum ki..doktor alkol ile kullanma dedi.2 hafta sabrettim ve sonunnda alkol ve hapı beraber kullanmaya başladım ve alkolün etkisini ikiye katladığını gördüm.sabah cipralex akşam alkol ve uyumadan önce tolvon kullanıyordum.beş ay devam etti karaciğerimin yok olmaya başladığını hissediyordum.ya ilaca ya da alkole son vermeliydim.ben alkolü seçtim ilaçlarımı sobaya attım.ve ilaçsız kendimi kötü hissetmmeye başladım.her yanım titremeye başladı.alkolü daha da arttırdım.ilaçları arıyorum ve kendimi de..

Yorum

1 ay 1 hafta seraquel kullandım dozlarını her geçen gün arttırıyordum.bunun yanında da cipralex in bir değişiği olan cipramı kullanıyordum birde buna xanax ıekliyordum.ilaçlar cok ağır gewliyordu hele seraquel ayıkken bile sarho durumdaydım ilaçları bıraktıktan sonra farkında vardım ki hata yapmısım ilaçlarla gelen mutluluğa alışmamız lazım bizim gibilerin ne olursa olsun ilaçlara dewam yapacak bişi yok şuan lustral kullanıyorum gayet iyi geliyor cipramdan daha iyi lustral beni mutlu ediyo zaten pes etme abi ne olursa olsun hep ileri de ben en dipte hissediyorum kendimi zaten böyle giderse yakın bir zaman içğinde intihar edip hayatıma son verecem bu acıları cekmektense ..

Yorum

İşleniyor...
                X